Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem tul magam rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem tul magam rajta, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
annyira szeretem, s aludni nem tudok miatta, hogy ezt tette velem, 3 napja szinte enni sem eszem, élni nincs kedvem, mit tegyek, hogy ne o rajta gondolkodjak!???
2011. nov. 30. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakítottatok?
2011. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Törődj magaddal és fürgyé le Garnier tusfürdővel. XD
2011. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szakítottatok: szakíts vele most azonnal!

Ha szakítottatok: örülj, h volt bátorságod ehhez, és szép lassan elfog múlni a rossz érzés!

2011. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld lezárni a dolgot..ne egyik napról a másikra,csak gondolt át és a jó oldalt nézd: kiderült milyen is.

Ne rágódj sokat rajta,semmire nem mész vele,csak magadat őrlöd.

Menj,bulizz (mértékkel),érezd jól magad a barátaiddal,ha eszedbe jutna,hogy megcsalt,akkor jöjj rá,hogy te jobbat érdemelsz,és hogy majd egyszer jobb lesz. Mert tényleg jobb lesz,ha nem "tépkeded" egyfolytába a sebeid.

És ne görcsölj rá ...amúgy,lehet jót tenne még valami sport vagy akármi,ami leköt egy ideig.

Nem nagy tanácsok,de engem is csaltak már meg. És túléltem...tudok vigyorogni ugyanúgy.:) Nem volt túl könnyű az elején,meg elég zavaros az egész.Meg,velem sose volt ilyen. (Igaz,nem vagyok túl tapasztalt) De,én a fent említettek közül volt amit megtettem,ment is egy idő után a továbblépés.:) Fiatal vagyok,nem akarok örökké szomorkodni.

2011. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

en is ugyanigy voltam, en rogton szakitottam, par napig nem tudtam se enni se semmit csinalni, belul meghaltam. mar eltelt negy honap, de sokszor ramtor ez az erzes. nagyon rossz, nem tudsz mit csinalni, sajnalom. en munkahelyemen is majdnem sirogorcsot kaptam. szerintem sok ido kell majd hozza, mert nem csak az faj hogy megcsalt, hanem hogy megalazott, becsapott mikozben te tisztesseges voltal.

Sajnalom:(

megertelek es tenyleg sajnalom:(

2011. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Volt olyan barátnőm, aki elég könnyűvérű volt. Azon az estén is, amikor összejöttünk volt mással is dolga előttem. De én szerettem, és ilyennek szerettem. Úgy voltam vele, hogy nem foglalkozom vele, hogy mit művel, amikor nincs mellettem. Soha számon nem kértem semmiért, és mivel ezt nem tapasztalta senkitől még, egyre jobban megszeretett.

Egyszerűen úgy voltam vele, hogy tudom, hogy ilyen, és mivel megszerettem, arra a pillanatra koncentráltam, amikor vele vagyok, azt igyekeztem széppé tenni. Persze mindig tudtam, hogy nem ő lesz életem párja, de egy szép egy évet töltöttünk együtt.

Úgy voltam vele, hogy nem börtön akarok lenni számára, hanem virágos kert, ahová bármikor örömmel jön. És így is lett. Persze, volt, hogy én is féltékenykedtem magamban, de ezt soha nem osztottam meg vele. Hiszen az első pillanattól tudtam milyen. Vagy vele vagyok így vagy szakítok, más döntési lehetőség nincs.

2011. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írtam neked privit kérdező.
2011. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!