Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek mit jelent a biztonság egy kapcsolatban? Hogy lehet erről meggyőzni titeket hogy biztonságban vagytok, és érezzétek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintme ezt mindnekinélmáshogylehet elérni hamegismered a csávót automatikusan kialakul ez az érzés de mondjuk hogy nemengede h egyedül hazamenjen hanme hazakiséred ovod ölelgted akkoregy idő után rájövünk h biztonságban vagyunk a "karodba"
2009. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Számomra az a biztonság hogy érzem hogy szeret és ragaszkodik, mindent megbeszélhetek vele legyen az bármilyen jellegű probléma szóval lelki biztonság számomra ez a fontos:)

16/L

2009. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval Te magakarod győzni a párodat h biztonságban van melletted.

Gondolom már volt több csalodása ezért igazából meggyőzni nagyon nem tudod.

Idővel meg tettekel igen

2009. máj. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a barátom már évek óta simertem, utána jöttünk össze. Szóval emberileg megbíztam benne, mert az évek alatt úgy ismertem meg, hogy megbízható

És elég kigyúrt, meg határozott, talpraesett férfi, tehát fizikálisan is biztonságban érzem magam mellette, ami nekem nagyon fontos :P

2009. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!