Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » H tudnám a páromat egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H tudnám a páromat egy kicsit romantikusabbá tenni? Hiányzik h küldjön szép sms-t, mondjon kedves szavakat . Mivel tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 02:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy alapjáraton milyen típusú ember. Van-e benne romantikus hajlam vagy nem. Nekem volt nem egy olyan párom, akinél hiányoltam ezeket a dolgokat. Én írtam nekik, csináltam gyertyafényes vacsorát stb., de nem viszonozták. És mikor elmondtam,hogy jól esne egy szép üzenet, vagy az,hogy ne csak én találjak ki romantikus dolgokat, akkor azt válaszolták,hogy nekik nehéz kimutatni ilyen dolgokkal az érzéseiket. Ők nem voltak olyan romantikus emberek. Attól még szerelmesek voltak, csak néha azért tényleg jól esik pár kedves dolog. :)Mennyi ideje vagytok együtt?
2011. dec. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy az ember nem attól romantikus, hogy szép szavakat küld SMS-ben, vagy mond élőben. Én személy szerint írtózom az olyan romantikázástól, amit "csillámporral szórnak meg" (utalva sok "romantikusságon" kéjelgéses giccsparádéra, amit kép formájában szokás posztulgatni). Lehet, hogy a pasasod amúgy nagyonis romantikus lélek... csak te nem látod meg benne a tiszta romantikát. A fenséget.
2011. dec. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát fél éve vagyunk együtt :) nem tudom,lehet h a lányoknál ez igy van h hiányolják a kényeztetést ,vagy azt h éreztessék velük h szeretik :)
2011. dec. 5. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a romantika hanem a törődés. Ilyen a baratod, nem tudsz vele micsinalni. Vagy megszoksz vagy ha zavar megszöksz. Nem tudod rávenni ilyesmire mert ez akkor jó ha szívből jön.
2011. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!