Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon helyes, szinte tokeletes fiukat erdekelheti egy szep de 'szurkebb' lany?

Figyelt kérdés
Ha egy srác sportol, nagyon helyes, okos, jo csaladbol valo, ugyanilyen barati korrel es kornyezettel, akkor szerethet igazan egy szep, csinos de kevesbe nagyvilagi eletet elo lanyt? Vagy keres olyat aki mindenben hozza illik, es ugyanugy mondjuk a gazdag negyedben lakik?
2011. nov. 28. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Neked úgy nézem a lehető legfelületesebb dolgok jelentik a tökélyt...
2011. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Termeszetesen itt most az elso benyomasra gondolok, hogy egyaltalan foglalkozna e vele?
2011. nov. 28. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Felületes dolog, ha valaki örül a sportos külsőnek és az észnek? A sportos pasik (nem a kondiszörnyek) ezerszer másabb mentalitásúak, mint a gép előtt ro.hadó kockák. Ha meg vki okos, nem értem, miért gond? Legyen h.ülye, vagy mi...?

Kérdező szerintem amúgy a saját fajtájukból válogatnak. Ritka, ha nem. Főleg ha beleszületett a tutiba, ha "csak" összedolgozta a vagyont meg mindent, akkor elképzelhető.

20L

2011. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

23:59:

Érdekes példát hoztál fel. Az tényleg igaz, hogy más a mentalitás. De a focista ismerőseimből kiindulva, ez konkrétan az ég világon semmi jót nem takar, a szép külsőn kívül. Az otthon rohadó kockával meg nem tudom konrkétan mi bajod, elképzelhető, hogy neked pont velük kapcsolatban voltak rossz tapasztalataid...



Kérdező: Igen érdekelheti. Én azt vettem észre, hogy a férfiak nem igazán törődnek az anyagiakkal. Mármint ami a párjukat illeti. Ez inkább a nőknél fordul elő... Egy jó családba született lányka legalább azt az életszínvonalat kívánja fenntartani amiben addig élt... Férfiaknál nem ezen van a hangsúly. :) Nyugodtan próbálkozz be nála...



21F

2011. nov. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! meg az az igazság hogy azért nem akkora a különbség én is sportolok..noha mindig mást, intelligensnek tartom magam, ugyanott nyaraltunk, ugyanolyan kocsija van mint a bátyámnak, csak ő talán jobb körökben mozog..
2011. nov. 29. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!