Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki annyira szerette a párját, hogy megbocsátotta, ha megcsalta?

Figyelt kérdés

nem vagyok eszemnél? biztos. Hülye vagyok?! nem kérdés.

de szerelmes vagyok, hogy b*szná meg, és úgy érzem megbocsátanám a pátomnak ha megcsalna. (na itt végkép elment az eszem szerintem ennél a mondatnál)

ráadásul, úgy hogy én vagyok a pasi, ő meg nő, ezt a mai világban már le kell szögezni.

szoval van itt mégegy oylan aki ezt megtenné a szerelméért?

ugyérzem magma mint egy szerelmes diák b*sszus, nemlátok a fán túl, nemlátom ami mögötte van, csak őt látom, hogy szeret, és ha szeret elvileg nem csal (nem is csalt még talán) meg, deha mégis, lehet visszafogadnám.

papucs vagyoK? idióta? nem normális?

lehet, de szerelmes...szenvedek a szerelemmel, arról kéne szolnia hogy boldog vagyok, de mégis ugyérzem ,hogy nemtudok nélküle élni, és nemtudnám mivel pótolni azt az űrt amit okozna az életemben.

lehet lenne más, lehet lenne jobb, de látom mi van a discoba, 16 éves k*rvák, vagy 20 éves aggszüzek váltják egymást,..nainnen válogass b*zdmeg....

nos tehát van még oylan, aki ennyire szerelmes?

23/F

iylen idősen már a józan észnek kéne dominálnia, de valamiért mégsem teszi, iylet még soha nem éreztem, még az első "nagy" szerelemnél sem.

nemtudom ki élt már át ilyet, de aki még nem, az garantáltan nemérti miről beszélek, és nemtudja miaz éjszakákat sírni a barátnőm miatt, aki lehet meg sem érdemli, de nembírom elnyomni az érzést, küzdök ellene, de alulmaradok, és nemmegy.


2011. dec. 5. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy ez valóban szeretet, vagy csak kevésre tartja magát az illető. Például az nem a szeretet számlájára írandó, ha mondjuk egy önbizalomhiányos valaki annyira fél az egyedülléttől, hogy mindent megbocsát, csak ne legyen "egyedül". Mert sajnos ilyenek is vannak.


Engem egy lány többször is megcsalt. Emailben írt rá annyit, hogy sajnálja, és többet nem akar velem beszélni. Igazából akkor nagyon utáltam, haragudtam rá, de ma már úgy érzem, hogy megbocsátanék neki, ha bocsánatot kérne. Persze már nem lennék együtt vele úgy, de vannak olyan "enyhítő körülmények" az életében, ami miatt nagyon sajnálom és meg tudnék neki bocsátani, ha igényelné.

2011. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én lány vagyok de értem,hogy mit akarsz mondani..sőt én kb ebben a helyzetben vtam hónapokkal ezelőtt azzal az 1 kivétellel,hogy engem a volt barátom meg is csalt.sokáig azt éreztem,hogy talán nem is vagyok még szerelmes és ha azt mondaná,h vége akkor nem omlanék össze,sőt ha megcsalna azonnal szakítanék.aztán kiderült,hogy megcsalt és nagyon magam alá kerültem napokig csak sírtam aztán mikor elém állt,h átbeszéljük hogyan tovább nem tudtam vele szakítani..akkor jöttem rá ,h szerelmes vagyok..azota szakítottunk,vagyis ő velem majd ujraakarta kezdeni ez nem jött össze és közölte h az első megcsalás ota folyamat csalt..ugyhogy most e kijelentése óta eltelt 4 honap és még mindig legtöbbször csak sírok és legszívesebben vissza akarnám kapni bár az eszem tudja ,h ez oltári nagy hülyeség lenne.de nagyon szeretem még mindig és ez pusztán önsajnálat mert már rég lehetett vna akárkim de vhogy nem megy mert ő jut eszembe a másikat meg nem akarom csak bufelejtőnek használni..

nem érdemli meg mert nagyon megbántott,megalázott pedig én nem tettem ellene semmit sőt minta barátnő vtam azt mondhatom.de még mindig sokszor küzdök az ellen,h nehogy ráírjak vagy bármi mert csak magambol csinálnék hülyét..de azt kell,h mondjam sokszor jobb az észre hallgatni mint a szívre...ezt már én is megtanultam


21/l

2011. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, ezzek szerint akkor a szerelem mindnekire észveszejtően hat szó szerint..:)

és becsülendő 21/L, hogy nem kezdesz addig míg ki nem verted a fejedből a srácot, és nem játszadozola fiúkkal.

kevés az iylen rendes lány, és nem érdemelted volna meg hogy megcsaljanak!

2011. dec. 5. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:
engem is megcsalt a baratom, szakitottunk, rogton otthagytam, szoba se alltam vele, tobbe nem valaszoltam neki az smsekre, mailekre hivasokra. semmit! 4 honapig. szemlyesen fekeresett elkuldtem, nem szoltam hozza csak annyit hogy hagyjon beken. de annyit szen vedtunk mindketten ezalatt a negy honap alatt hogy megbocsajtottam, ujra egyutt, szepen lassan. hulye vagyok? igen! az! de legalabb beismerem!
2011. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

köszönöm aranyos vagy:) de mindenképp probálj jozan maradni mert ha nem akk nagyon fogsz szenvedni ..én is már 4 honapja bőgők miközben ő már valószínű tul van rajtam,pedig soha nem vtam az a sírós fajta.de én vmilyen szinten felkészítettem magam h előfordulhat h vmikor megcsal hisz ő sokkal idősebb volt nálam + sportolo szal a legrosszabb recept..és a korombeliekből indult ki,h nem szabad velem hosszutávra terveznie és fél év után megcsalt mint mondtam majd megbocsájtottam majd utána megint fél évig az exével ráadásul..

ugyh maradj józan még ha nehéz is..

sok sikert!

21/l

2011. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igazad van. józan ész azért sokat számít....:(

úgy döntenék szerintem, hogy egy esélyt kapna, ha megcsalna, és ha nagyon könyörögne nekem meg minden.

Ennyit megadnék neki, főleg ha én is nagyon szeretem.

De a legközelebb, ha csak egy kicsikét is félrenéz, vagy nem úgy viselkedik, ahogy kéne, repülne...legyek bármilyen szerelmes, cseppet sem érdekelne, egy esélyt kapott ha nemélt vele, sajnálom...


21/L :


aranyos nem én vagyok ,hanem Te. :) de nagyon, és jót akartál magadnak, meg a barátodnak is, és hogy visszaélt a bizalmaddal ő egy faragatlan alak, ráadásul iylen durván.

Ne keseregj rajta, lehet hogy szeretted, vagy talán még msotis szereted, de nem érdemelt meg téged sohasem.

Te ennél jobb, több vagy, már ebből a pár hozzászólásból is szerintem.

2011. dec. 6. 11:57
 7/11 anonim ***** válasza:

köszönöm,ez kedves.:)

és tény,én is osztom azt a nézeted,h még 1 esélyt adnál neki,hisz pl magamrol is tudom,h ha belekerülnék még 1 ilyen helyzetbe akkor én is adnék még 1 esélyt,persze ha utána tényleg megbánja a dolgot,bár az exem is elég szép megbánást tanusított,de utána mégis megint elszurta.bár ez szerintem emberfüggő.

de ha nem adott még a gyanakodásra okot akkor ezen tényleg ne agyalj ennyit mert így lehet h ráfog menni az egész.a kisördög persze mindig legyen ott ,de ok nélkül ilyen eszedbe se jusson.


21/l

2011. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
van rá okom, ez a baj, és csak a szavahihetőségében bízhatok, hogy tényleg nemvolt semmi...:(
2011. dec. 6. 15:52
 9/11 anonim ***** válasza:

ajajj akkor így mindjárt más a helyzet..:S bár ebben az esetben ha mondjuk következő alkalommal is pl hallasz róla pletykákat akk tuti van vaj a füle mögött...először én se hittem ezeknek és még mai napig sem tudom h vajon igazak vtak e de az ábra azt mutatja h nem alaptalanok vtak..


21/l

2011. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hát igen...:S

Most hiszek neki, mert szeretem, de ha megint lesz valami ilyen akkor sztem már nem bocsátok meg neki...bármennyire szerelmes is vagyok belé...:(


nagyon undorító dolog ez a megcsalás, meg féltékenykedés, igazán kimaradhatna az életünkből..:(

2011. dec. 7. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!