Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A puding probája az evés, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A puding probája az evés, ez miért nem igaz olyankor mikor nem akarsz esélyt adni a másiknak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 16:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16:55 A férfiak nem ezt teszik, legalábbis nem mind. Nem véletlen, h csúnya lányokat lehet látni pasival, csúnya fiúkat csajjal viszont nem.
2011. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10%
A nők sokkal, de sokkal vizuálisabbak mint a férfik. Náluk az első benyomás számít, s nem bírnak megbékélni azzal ha első látásra nem tetszik nekik a pasi. Csajoknál nincs olyan hogy idővel rájönnek, hogy nem érdemelnek jobbat.
2011. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Légy őszinte magadhoz! Te megennéd a pudingot, akkor ha látod, hogy beleszartak, vagy ha penész van a tetején, esetleg akkor ha bűzlik? Szerintem nem, de valószínűleg akkor is más pudingot választanál, ha vaníliapudingot raktak volna eléd, de te nem szereted a vaníliát.

Lehet itt gyk-n sajnáltatni magunkat, meg sorstársakat keresni, de ha a kiszemelted nem szereti a "vaníliapudingot" ezután se fogja megenni...

2011. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
17:39 Ha beleszartak a pudingba, azt én inkább a plázacicákhoz hasonlítanám, mert akkor látszik rajta, h az íze se jó. De a lányok nem úgy gondolkodnak, h a vaníliapudingot nem szeretik, hanem h a sárga pudingot nem szeretik. Közben az lehet akár puncs is, csak színezékkel :)
2011. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Lelkek Erdésze akkor én most férfi létemre nem vagyok vizuális típus? Ez megint egy pszichológiai nézet?:O Mert érdekes amit írtál:) Én nagyon is vizuális típus vagyok és marhára nem érdekel a külső. Akkor ez hogy van? Nem értem. Most mi van?
2011. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Vizuális alatt azt értem hogy akiket leginkább a külső érdekel (a hírhedt "első benyomás"). Az értelmesebb nőknél, vagy a karrieristáknál, más dolgok számítanak (pénz, ész, stb). De a fiatal nők többségét még csak a test érdekli. Ez szomorú tény. Sőt, egyre inkább a 30 év felettieket is csak az, hiszen egyre több az olyan nő aki nem törekszik többre mert társadalmilag alacsony szinten tengődik, a felemelkedés esélye nélkül. Persze ez társadalmi jelenség, a kapitalizmus társadalmi viszonyai miatt.
2011. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Így már értem a vizuális dolgot.
2011. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
azt kell mondjam valahol mindkét tábornak van igazság a mondanivalojában
2011. dec. 6. 13:36
 19/22 anonim ***** válasza:
73%

Lelkek erdésze te nagyon megkeseredettnek tűnsz. Szerintem legyél homoszexuális inkább, jobban járnak a nők is.


Kérdezőnek:

Ahhoz hogy valaki megkóstolja a pudingot, kell egyfajta vonzalom is. Akárki akármit mond a kinézet számít. De mivel a szépség ízlés dolga, mindenki mást szeret.

Az erőltetés itt nem működik...talán a pudingnál még igen...

2011. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Akárki akármit mond a kinézet számít"


Mert te megparancsolod másnak is? Mondjunk nekem nem a külső számít akkor mi lesz? Én már pedig mondom, hogy nem a külső számít te megkeseredett egyéniség:)

2011. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!