Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnák 19 évesen új életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnák 19 évesen új életet kezdeni ha kiszállok egy 5 éves kapcsolatból?

Figyelt kérdés
19/L vagyok ...El szeretném hagyni a barátom mert már nem szeretem,szerintetek tudnák új életet kezdeni egyedül,vagy mindenki lenézne hogy egy ilyen hosszú kapcsolatból kilépek? :(
2011. dec. 5. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

nem akarsz velem beszélgetni? az jót tenne a lekednek ha érdekel írj privátot :)


nincsenek hátsószándékaim :)


20/F

2011. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
30 meg 40 éves emberek kezdenek új életet, házasságokból lépnek ki, gyerek mellett... te mit akarsz? gyerek vagy még, miért ne kezdhetnél új életet? ez mindenkinek jár
2011. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
persze lehet új életet kezdeni pláne ilyen fiatalon,azt viszont becsülöm benned hogy ilyen fiatalon ilyen hosszú kapcsolatod volt és ilyen komolyan gondolkodsz,ha már nem szereted és már nem érzed jól magad vele akkor hagyd el,mert sem neked sem neki nem jó.
2011. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
még egy kérdés.úgy érzed már nem tudnál vele tovább maradni vagy csak rád jött a mehetnék?sokan megbánják hogy ha kilépnek egy ilyen hosszú kapcsolatból de persze nem azt mondom hogy ilyen fiatalon egy ember mellett horgonyozzál le,de azért jól gondold meg mert azért hogy 5 évig együtt voltatok az valamit jelent szerintem,pláne ilyen fiatalon,az nagyon szép idő.lehet hogy később megbánnád,szerintem egyezzetek meg abban hogy hagy neked egy kis szabad teret és majd meglátjátok,mert lehet egy olyan embert veszítesz el akit később még vissza sírhatsz.tudom fiatal vagy de nem tudhatod....azzal hogy ki mit gondol meg ne foglalkozzál ha te úgy érzed hogy tovább kell lépned akkor tedd meg...
2011. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Már nem szeretem,meg a szex sem jó egyáltalán...Nem tudom élvezni vele,sőt amikor csak lehet inkább kijátszom h ne kelljen együtt lennünk.Ő amúgy 29 éves.
2011. dec. 5. 10:52
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

14 évesen összejöttél egy 24 éves pasival???

maximális respect!

2011. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szereted? Csak a szex miatt? Az gáz. Lehet új életet kezdeni, de én ilyen nőnek nem ugranék a nyakába. Elgondolkodnék miért is szereted őt.....hát biztos nem a nagy szerelem kapott el téged. Ezért nem mennék ilyen kapcsolatba. Labilis kapcsolat nem kell. De válaszoltam a kérdésedre is:) vagyis lehet új életet kedeni.
2011. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mi már majdnem többször is szakítottunk csak ő mindig vissza könyörögte magát...Egyszerűen heti szinten nincs annyi ideje h elmenjünk pl sétálni..Teljesen úgy élünk mint egy öreg házaspár.Se buli,se kikapcsolódás,se semmi...
2011. dec. 5. 11:02
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha ugy erzed,hogy ennek vege kell hogy legyen,akkor vegyel batorsagtot magadon es szakits vegleg. Ne hagyd ,hogy visszakonyorogje magat. Ne engedj neki,es hidd el,meg jobb is lehet neked.
2011. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudnál. Épp ideje is, rajta!
2011. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!