Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A napokban megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A napokban megismerkedtem egy néger férfivel és nem tudom, hogy kezeljem a dolgot. Nagyon tetszik nekem. De mi lesz a körülöttem levőkkel?

Figyelt kérdés
Meg is tudom értetni magam vele valahogy, nem az a baj, de ha valaki kér fényképet a barátomról mit mondja nekik?(munkahelyen) mert sokan elítélik a dolgot.
2011. dec. 5. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
azt hogy semmi közük hozzá vagy elmondod hogy huu mekkora farka van...
2011. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

mi van n*ci vagy? talán csak simán rasszista?


szánalmas hogy a bőrszín még mindig ekkora kérdés..

2011. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ha csak nem Fekete Pákóról van szó, akkor nem tudom, mit kéne szégyellned rajta.
2011. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%

Majd mérd majd le a f*szát és kérdezd meg tőle hogy nem-e lenne benne egy hármasban!

Mindig is ki akartam próbálni egy nagy faszú négerrel!

Még szűz vagyok és az az álmom hogy egy néger pasival veszítsem el!!

13/L

2011. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

ma 19:06


menjél inkább babázni :D

2011. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Mért kell mindig a babázós témával jönni mindiiiig????

Már felnőttem....

2011. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
igen??13 évesen?dolgozol meg ilyenek és te tartod el magad?
2011. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 nastic ***** válasza:

"valaki kér fényképet a barátomról mit mondja nekik?(munkahelyen)"


Akkor azt mondod, hogy NEM? honnan jöttél bazzeg... intim zónája minden gondolkodó lénynek van.

2011. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Honnan valo? Ha Nigeriabol, akkor menekulj!!!!

Amugy meg keszulj fel egy csomo nehezsegre, es tudd meg, hogy hogyan all vizumugyileg!!!

2011. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor se menekülj, ha nigériai. Nekem fekete férjem van, és kb. 10 vegyes párt ismerek még. Ugyanúgy van közöttük rendes ember, mint a fehérek között szemétláda.


Én úgy kezeltem a helyzetet, hogy az a barát, aki emiatt elfordul tőlem, az nem barát. A családból csak a közvetlen érdekelt. A távoliak nem. Eddig is ritkán beszélgettünk, ha nem tetszik neki, ám legyen. Nem fog hiányozni.

2011. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!