Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legnagyobb meglepetés amit a párodnak adtál?

Figyelt kérdés

lehet ez akár ajándék,vagy valami amit készítettél, természet, megváltozás, baba, vagy amivel egy igazi emléket adtál a párodnak, alkalmakkor, vagy csak egyszerűen meg akartad lepni valamivel, és h. mit szólt hozzá???

légyszi írjatok KORT ÉS NEMET IS!!!!

köszi szépen:-)


2009. máj. 15. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Készíts neki mondjuk egy kis videót a fotóitokból én ezt még nem próbáltam de sztem jó ötlet :)22/L
2009. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te fiú vagy vagy lány? és hány éves vagy? így ici-picit könnyebb ;) lenne!
2009. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutyus:] akkor 18 évesek volzunk (4 éve)
2009. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Voguelilias ***** válasza:
100%

Vettem 9Db szív formáju hungarocel darabokat. Amire aranyra festett apró kővel kiraktam a Szeretlek szót. Körülötte pedig piros nagyon aprókövel körberaktam.Aztán egy piris szíves szallagra feltűztem őket. És a volt volt barátomnak is nagyon tetszett sőt a huga is akart ilyet csinálni a barátjának.

18/L

2009. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy romantikus vacsora. Magam csináltam a kajcsit és az asztali díszeket is. De volt, hogy ppt bemutatót, videót csináltam erotikus képekből. 24/l
2009. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok meglepetést adtam már, amin heteken át gondolkodtam vagy ténykedtem, és természetesen sokat is kaptam, mind életre szóló. Majd írok néhányat legközelebb mert most sajna nincs sok időm. 38 éves nő vagyok

Bocsi hogy két részletben kapod a választ.

2009. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fekete melltartó-bugyi-combfix meg egy fekete köntös. Így nyitottam ajtót a barátomnak. A 25. szüinapja volt. Meglepődött rendesen. :):) 21/l
2009. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fekete francia bugyi, fekete melltarto, fekete magas szàru csizma, hosszu fekete kabàt (mert tél volt), s egy üveg Jéger, igy vàrtam egyik exemet, mikor értem jött kocsival, persze mikor oda ért szétnyitottam a kabàtot. Hàt tul messze nem mentünk :))))

31/N

2009. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Mikor ránknyitott, amikor a testvérével voltam. Egy életre szóló élmény volt neki és nekem is (a testvére)
2009. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!