Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miért a szőke nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért a szőke nőket részesítitek előnyben? Mi bennük a vonzóbb?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint, a férfiak többsége a szőkékre bukik,mintsem a barnákra/feketékre/vörösekre stb.
2011. dec. 6. 09:48
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, jobban néznek ki... de am ha megnézed a www.likecombat.com -ot akkor ott mindenki a barnára szavaz...
2011. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pont a barnák jönnek be, vörös hajú csajokról ne is beszéljünk, egyből állok :D
2011. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
35%
Mindenféle volt már, nem hajszín alapján válogatok. De volt pár eredeti vörös, azok mindent vittek ...
2011. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl bonyolult a válasz, a világos hajszín egyszerűen feltűnőbb mint a sötétebb így sokkal jobban felkelti a figyelmet. Ezen kívűl sugall egyfajta angyali ártatlanság érzést, ami persze hülyeség de így van. Én is szőke pártinak tartom magam, ennek ellenére a kb. 10 nő közül akkikel kapcsolatom volt eddig, mindössze 1 volt szőke. Sokkal fontosabb, hogy az eredeti/választott hajszín jól álljon a nőnek.
2011. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
'szőkepárti'.. Tehát még csak meg sem bámulod a sötétebb hajú nőket?
2011. dec. 6. 09:55
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint a férfiak (férfi vagyok) a csinos nőkre buknak. Csak érzéki csalódás, hogy a szőkékre jobban bukunk. Azért hiszik ezt sokan,mert sok szőke nő,igenis csinos,jól néz ki, de ha befestené a haját barnára,ugyanúgy buknánk rá. Amúgy meg ugyanúgy,mint a nők a jó paikra buknak,mi is így vagyunk a jó nőkkel.
2011. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Nos, én sötét hajú vagyok, és eddig még minden férfinak, aki az utamba került, előttem szőke hajú nője volt.. Szóval én így alapból rivalizálok a szőkékkel.(rossz tapasztalat)
2011. dec. 6. 10:00
 8/51 anonim ***** válasza:
77%
nincs alapja a kérdésnek. furák a tapasztalataid Kérdező.
2011. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
83%
hát én nem tudom nekem soha nem jöttek be a szőke nők és soha nem keltették fel az érdeklődésemet...a feketék már annál inkább:)
2011. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Lehet pszichés eredetű is az utálatom.. Gyerekkoromban mindig a szőke lányok csúfoltak..Aztán szerelmi téren is felbukkantak, próbáltak belerondítani a kapcsolataimba..
2011. dec. 6. 10:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!