Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a a tipus vagy szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a a tipus vagy szóba jöhet más is?

Figyelt kérdés
Annak a srácnak akivel most ismerkedünk, és nagyon tetszik.. az egész családja szőke, ő maga is és az összes barátnője szőke volt, 1 barna volt e vele nagyon rövid ideig tartott.. a bátyának és a húgának is szőke párja van, én pedig barna vagyok.. a tudatalattija nem fogja arra sarkallni a tipuskülönbség miatt hogy keressen mást?
2011. dec. 4. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig olyan f.os kedvem volt, de ezen most igazán jót röhögtem! XD
2011. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor nem a hajszíned miatt lesz veled. Nekem legalábbis mindegy a hajszín. Belül ne legyen "szőke" és kész.
2011. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugi. nem a hajszín a lényeg! :) --Chocky--
2011. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koldus ***** válasza:

Utolsó


A kérdező kívül barna, de sztem belől szőke xD

2011. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koldus ***** válasza:
Utolsó előttinek ment volna
2011. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy belül szőke vagy ,ezért passzoltok egymáshoz ne izgulj....
2011. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. nem gondolom hogy belül szőke lennék, csak eszembe jutott és furának tartottam hogy miért lehet igy:)
2011. dec. 4. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!