Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog az, amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az, amikor egy férfi azért szakít egy nővel, mert indoklása szerint a nő 'túl harsány, túl vad' hozzá?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát a harsány az it nálunk vidéken azt jelenti hogy mindent el mond mindenkinek hangosan beszél, rokonértelműje:pletykás. (nem tanyán élünk hanem debrecen melletti városban félre ne értsd) :D
2011. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is Debrecen melletti vagyok. :) És itt a 'harsány' azt jelenti:temperamentumos.
2011. dec. 6. 10:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném: "Az ágyban is nagyon lerohantam őt'..Állítása szerint én túl SOK voltam neki.
2011. dec. 6. 10:40
 4/10 anonim ***** válasza:
teljesen normális, van, aki nem szereti ezt a típust, vagy akár hosszabb távon nem jön be neki -én pl. akár rövid távon is kifejezetten nehezebben viselem. Nem illettek össze, ezzel a fiú valamikor szembesült, és ennek megfelelően lépett - a világ legtermészetesebb dolga
2011. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az baj, ha egy nő szenvedélyes? .. A probléma az, hogy az igazi indok tulajdonképpen nem ez volt.Hanem miután szétváltak útjaink,rá nem sokkal újra a régi barátnőjével láttam együtt.Nem a karakánságommal volt itt gond..
2011. dec. 6. 10:42
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor ez egy másik dolog lehet, ha ez csak kifogás, bár ha teljesen klappoltatok volna, akkor valszeg nem szakít, és tér vissza az előzőhöz. Szóval valami mindenképp lehet az indoklásban, valami probléma a végeredményt látva kellett ott lennie.

És igen, mint írtam, ízlések és pofonok, amit te szenvedélyességnek értelmezzel, az lehet, hogy másnak már sok, túl harsány, túl lerohanós, stb. - nem csak a szexben, de az már egy figyelem felhívó jel, ha már ott is előjön a probléma.


Megpróbáltátok, nem "illeszkedtetek" egymáshoz, ez van. Nem egy kellemes dolog, de ettől még valós.

2011. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nah igen. Csak hát elég mélyen érintett, mivel rettenetesen szerettem/talán szeretem még mindig.
2011. dec. 6. 10:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érzi jól magát vele! Mi olyan furcsa ezen. Én is rühellem a harsány odrenáré nőket! Ha meg túl vad akkor az sem jó! Legyen nyugodt és méltóságteljes, és csak néha vad. A vad élőlények általában zizisebbek mint a többiek, egy kapcsolatban meg a nyugit keresik nem a fejfájást!
2011. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem, hogy túl sok másik pasinak volt meg, túl sokat akar "bulizni" meg ilyesmi.
2011. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmm. Nagyon megfontolt,nyugodt típus vagyok. Én csak a szexben vagyok 'túl vad'.. Úgy tűnt eleinte hogy élvezi,sőt,többször kijelentette hogy ilyen jó még nem volt neki senkivel mint velem, és most pedig kiderül, hogy neki sok voltam..
2011. dec. 7. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!