Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van férfi-nő barátság? Ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van férfi-nő barátság? Ill. még egy kérdés:milyen távol van egymástól a rokonszenv és a vonzalom? Egyik következhet a másikból? Ill időben mikor követi (ha követi egyáltalán) a rokonszenvet a vonzalom?

Figyelt kérdés
én ugy vagyok ezzel h azokkal tudok mélyebb kapcsolatot kialakítani akiknél látom az esélyt h több is lehet.
2011. dec. 3. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van! Legjobb barátom menyasszonyával nagyon jó barátok vagyunk :)

23/F

2011. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

felteszed magadnak a kérdést ha kettesben maradnátok azzal a férfival v nővel egy hosszabb ideig legszívesebben megcsókolnád/jót beszélgetnétek az előző vonzalom a második rokonszenv


egyébként meg személy függő egyénileg változó

2011. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Haat ferfi no baratsag letezik...csak altaaban az egyik fel egy ido mulva tobbet akar.haaat eleg tavol van egymastol a rokonszenv es a vonzalom.persze kovetkezhet egyik a masikbol.pl megismersz egy fiut / lanyt es ha rajosz h menyyik kozos van bennetek,akk. Elkezdeesz vonzodni iranta.sztem eloszor van a rokonszenv es utana a vonzalom.
2011. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van barátság, addig amíg egyik bele nem szeret a másikba. :D Változó milyen messze van vagy, hogy melyik van előbb...
2011. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs. én tapasztaltam h nincs.!!
2011. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátság van, még szép. Elég szar helyzetben lennék, ha nem lenne, mert lányokkal sosem barátkoztam szívesen.

Rokonszenv és vonzalom..nem állítom, hogy lehetetlen, de nálam az ilyen csak ámítás volt.

Aki tényleg vonzott, az az első perctől kezdve ilyen hatással volt rám, a többi csak megerősített ebben.

2011. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!