Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túlérzékeny? Kívülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlérzékeny? Kívülállók véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

A barátomnak én vagyok az első barátnője, ezért a kapcsolatunk elején olyan hibákat ejtett, hogy a pofám leszakadt tőle: lányok után forgott, velem próbálta megbeszélni, hogy ennek-annak milyen segge van sötöbö. Párszor türelmesen elmondtam neki, hogy nem a haverja vagyok, szóval ha egy mód van rá ezt ne velem beszélje meg. Elmondtam, hogy nem zavar engem, hogyha másokat is észrevesz, mert emberből van ő is, de ne úgy, hogy engem megbántson vele.


Azóta is van ezzel gond néha, szúrkálódik vele. Múltkor például egy szalagavatón voltunk, ahol az egyik táncnál, mikor egy szebb lány spárgázott, elismerő hümmögésbe kezdett. Aztán (erkélyről néztük) közölte, hogy azért jók ezek a ruhák, mert felülről bele lehet látni a dekoltázsba. Kiakadtam, bocsánatot kért. Állítása szerint csak cukkolni akart.


Ma beköltözött koliba. Felhívott telefonon, és elmesélte nekem, hogy csupa csupa ronda lány van, kivéve egyet, ő egész szép. Bennem olyan elemi erővel lángolt fel a harag, hogy nem is igaz.... Nem azért, mert szép lányt látott, hanem mert ezek szerint vagy ennyire szarik rá, hogy ez nekem rosszul esik (sokszor kértem és nem egy lassú felfogású ember), vagy direkt bántani akar és ez szerinte vicces.


Mikor válaszoltam neki, hogy én is elkezdhetem neki mesélni, hogy az edzőteremben milyen pasikat láttam akik tetszettek, akkor bezzeg rögtön jött a "jaj de rossz, ne már" stb...


Most pedig immáron 4 órája nyeldeklem a haragomat, szeretném a fejéhez vagdosni, hogy a kisfaxom ki van vele, hogy direkt megbánt ezekkel - de nem fogom, mert szerintem sokkal előrébb jutok ha hűvös és távolság tartó leszek. Nagyon szeretem ezt a fiút, sok mindent megtettem és megteszek érte, ki is mutatom, hogy fontos nekem. Lehetséges, hogy azért csinálja ezt mert túlságosan nyeregben érzi magát? Szerintem ha elmondom neki, hogy mi fáj, azzal megint azt mutatom, hogy függök tőle.


Én vagyok a túlérzékeny, hogy ezekre így ugrom? Lehetnek ennyire bárgyú hülyék a férfiak? Ti hogyan reagálnátok le a dolgot, ha amúgy tisztában lennétek vele, hogy egy nagyon is jóravaló, értelmes és szerető férfiről van szó? Csak néha valami bekattan nála, vagy nem is értem... :(


2011. dec. 5. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?


A barátod egy bunkó.

2011. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék konkrét kort mondani, de én vagyok az idősebb.


Egyébiránt arra is gondoltam, hogy talán a féltékenységét szeretné ezzel kompenzálni valahogy.....? Vagy engem azzá tenni? Mert az az igazság, hogy elég sok férfi érdeklődik irántam ő pedig sokszor önbizalom hiányos, és esetleg lehet ez afféle védekező reakció...?

2011. dec. 5. 15:47
 3/17 A kérdező kommentje:
Amúgy egyetemre járunk mindketten, nem gimisek vagyunk hanem (elvileg) felnőttek. Csak a szalagavató miatt, nehogy rosszul lőjétek be a nagyjábólt.
2011. dec. 5. 15:51
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez anoním oldal, nyugodtan leírhatod a korotokat.


A korából is lehet következtetni a viselkedésének miértjére.

2011. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy túlérzékeny, az amit tesz bántó.

Azért ez attól messze van, hogy valami bekattan. Lehet, hogy még nincs kész egy kapcsolatra.

A viselkedését én úgy látom, hogy nagyon szeret téged, de ahogy Te is írod, barátként tekint rád. Az biztos, hogy felszabadult a társaságodba, de nem hiszem hogy eszébe jut, hogy Ő a Te párod.

Vagy annyira tapasztalatlan, hogy nem tud különbséget tenni igaz barátság és szerelem közt, vagy annyira közel érez magához /hozzáteszem önkéntelenül és csupán barátként/ hogy megfeledkezik arról, hogy mit szabad mondani és mit nem.

Szerintem nem vele fogod leélni az életed.

2011. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Ő 20 én 23.


A kapcsolatunk 99%-ban teljesen egyetértés és boldogság. Nagyon jól megvagyunk, tényleg a tenyerén hordoz, szeretget, vigyáz rám. Sokszor mondja, hogy szép vagyok, sokat vagyunk együtt, minden nap sms-ek, kétszer szokott hívni... Nem kétlem, hogy őszintén szeret. Barátnője korábban nem azért nem volt, mert nem lehetett volna, vagy nem akart, hanem mert senkinél nem érezte hogy kell neki. Én voltam az első. Ezek miatt nem gondolom, hogy a felkészületlenség lenne az oka, vagy hogy meggondolatlanul ugrott fejest a kapcsolatunkba.


Furcsa nagyon, ezért is érzem magam tökéletesen tehetetlennek, gőzöm sincsen hogyan kéne ezt lereagálnom.

2011. dec. 5. 15:55
 7/17 anonim válasza:
Nem vagy túl érzékeny, ez biztos! Szerintem benne lehet, hogy tesztel téged, mert szeret és az önbizalom hiánya miatt lehet, hogy veled szemben is bizonytalan. Ha tényleg alapvetően egy szerethető valaki akkor szerintem tarts ki mellett, és ha már totál reménytelen csak akkor hagyd el mert az a tény, hogy bocsánatot szokott kérni egyértelműen azt jelenti, hogy szeret. Nem helyes amit csinál és tényleg érdemes lenne egy kicsit elbeszélgetned erről vele. Én drukkolok nektek! :0)
2011. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem túlzottan érzékeny vagy és egy csipetnyi humorérzéked sincs. Ki vagy te hogy ne lehessen "tréfálkozni" veled? Talán az orosz cár elveszett lánya, vagy valamilyen más Királykisasszony?? Honnét gondolod hogy te elég lehetsz arra h elvondd a figyelmét. Hagyjad élni szegényt!
2011. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A barátnője vagyok :) Tréfálkozni lehet velem. Szándékosan bántani nem. Gondolom neked nincsen senkid. Ilyen mentalitással soha nem is lesz. Tudod egy kapcsolatban két ember van, és kölcsönösen tisztelniük kell egymást. Ebbe pedig beletartozik az, hogy nem gázolunk bele a másik érzéseibe direkt.


A kérdésem nem az volt, hogy szerinted vicces-e amiket mond, mert nem viccnek szánja ő sem. Az sem, hogy szerinted az orosz cár lánya vagyok-e. A túlérzékenységre vonatkozó részt elfogadom egy véleménynek. Kérlek ne kommentelj többet a kérdésemhez. Köszönöm szépen.

2011. dec. 5. 16:51
 10/17 A kérdező kommentje:
Illetve arra a részre még felhívnám a figyelmed, hogy "nem zavar engem, hogyha másokat is észrevesz, mert emberből van ő is, de ne úgy, hogy engem megbántson vele." Tehát nem gondolom, hogy minden gondolatát nekem kell lekötnöm. Köszöntem.
2011. dec. 5. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!