Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férjem megcsalt a táncoslánnyal a legénybúcsúján? Ez 2 éve volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 13:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tanúsít megbánást?
2011. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy neki akkor arra volt szüksége. hogy mielőtt leköti magát, még egy utolsót szexel. valahol meg is értem. és nem kellene haragudnom rá. de azért rosszulesik. főleg, hogy lehet, hogy terhes vagyok tőle.
2011. dec. 6. 13:28
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Most már nem tehetsz semmit!Nem tudod visszacsinálni, vagy csak tönkretehetsz mindent!
2011. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hát szerintem ő tett tönkre mindent ezzel a lépéssel.
2011. dec. 6. 13:31
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ó te jó ég,még egy család megy a levesbe.Meg sem lepődök,mindenki megcsal mindenkit.Gyerek,házasság tökmindegy.

Döntsd el,hogy megbocsájtod-e neki,ha nem tudod,akkor válj el!A lényeg,hogy olyan döntés szülessen,ami mindenkinek megfelel.

2011. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Na ezzel a pontosítással már más a helyzet!Ez egy rossz duma!Ha így áll a helyzet, ezt meg is fogja később is tenni!

Mi most várunk babát, de soha nem tudnám ezt elképzelni, hogy a pr0stit megdugj@m a legénybúcsún és meg is magyarázzam!Le kellett volna tagadnia, ha már megtette.

2011. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ma már a lánybúcsúkon sokkal keményebb dolgok történnek....
2011. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

A kérdező kommentje:


hát szerintem ő tett tönkre mindent ezzel a lépéssel.


Egyet kell értenem.

2011. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van sajnos.

Ilyenkor szégyellem magam a férfiak nevében!

2011. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

ennyi erővel akkor bárki mármikor félre mehet, ha nincs rajta gyűrű!


Akkor én rögtön keresek is magamnak valakit a barátom mellé mert nem éltem ki magam...


ez nem így működik. Valakit vagy szeretünk, vagy félrekúrunk. Nincs de...

2011. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!