Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férjem megcsalt a táncoslánnyal a legénybúcsúján? Ez 2 éve volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 13:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy derült ki? Máskor is előfordult, vagy "csak" ez az egy alkalom?

A kifogása tényleg szánalmas...:-/

Ha terhes vagy...jajjaj...a baba nem tehet semmiről, szóval őt megtartanám a helyedben (bár attól függ hány éves vagy, van-e hol laknod, lenne-e segítséged...stb)

Talán egy félrelépést meg lehet bocsájtani, de ahhoz rengeteg beszélgetésre, megbánásra, alázatra (ő részéről) lesz szükségetek. Meg hát a bizalmat visszaszerezni.

Jó hülye volt, hogy megcsalt (bocsi, hogy ezt mondom)

2011. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%

Ezzel a hozzáállással én nem maradnék mellette.

Totál más lenne a helyzet, ha "könyörögne", hogy én vagyok élete nagy szerelme és oltári hibát követett el azon az estén és már 1000x megbánta, bocsássak meg neki.

Na akkor kapna még egy esélyt. Egyet, nem többet.

De így... igaza van az előttem szóló úriembernek :), aki így megtette, megteszi még egyszer. Legkésőbb a kapuzárási pánikkor, mert hogy az ilyen pasik a kapuzárási pánikra szoktak hivatkozni és természetesnek veszik azt is, mint ahogy ezt.

2011. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Maga az aktus sztem megbocsátható, fontosabb kérdés, hogy ő ezt hogyan értékeli, és főleg, hogy minek mondta el két év után? Azért, hogy előkészítse, hogy majd ismét megcsal valami jól hangzó indokkal? Vagy teljesen korrekt veled mindig, csak ez az egy kis botlás volt és most ezt is tisztázni akarja? Nem mindegy.
2011. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
igazából kamu volt az egész. de sajnos, sokan megteszik. kiváncsi voltam a férfiak véleményére. mert egyébként mindig, mindenhol azt olvasni itt az oldalon, hogy " persze, az normális, ha a pasi megcsalja a nőt ".. akartam tudni, hogy valóban igy van-e, vagy vannak még férfiak is a világon.. mármint igazi férfiak.. és ezalatt nem azt értem, hogy olyanok, akik úgy bizonygatják a férfiasságukat hogy verik vagy mnegcsalják a barátnőiket, feleségeiket..
2011. dec. 6. 15:38
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Na ilyenkor szoktam azt mondani, hogy kérem vissza azt az időt, amit a kérdésre szántam!
2011. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
igazabol nem elvesztegetett idő.. mert a problémám még igy is ott van, félek férjhez menni, gyereket szülni még inkabb.. félek h nem éled fel az anyai ösztönöm, h meg fog csalni a férjem és úgy végzem mint sok nő, esetleg alkosz leszek.. létezik olyan h bizalom, meg stb.. de ezek a kérdések, amik itt vannak, totál elkeseritenek. igy már nem is merek semmi komolyabbat tervezni. úgy érzem, hogy egyszerűbb, ha elk.rvulok :(
2011. dec. 6. 15:46
 17/21 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés! ez igazán szarügy! nagy se*ggfejség volt tőle!
2011. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nem történt meg.. csak félekaz ilyenektol.. olvasd el feljebb..
2011. dec. 6. 15:52
 19/21 anonim ***** válasza:

hát nézd, én azt még elnézném, ha megtaperászta volna a csajt, azt mondom, egye fene, belefér, végülis legénybúcsú volt. nade hogy megk.rja, na azt már nem. vagy hallgatott volna róla, vagy hamarabb mondta volna el. és miért akkor érezte szükségét közölni, amikor terhes vagy?

pont egy ismerősöm sztorija jut eszembe erről, és óva intelek, hogy ide juss. a csaj véletlen terhes lett a sráctól, de az meg annyira megörült, hogy elvette feleségül, össze is költöztek, de aztán szépen lassan kiderült, hogy a srác csalta rendesen. az esküvő előtt egy nappal, terhesség alatt, röviddel szülés után, aztán bulikban, amikor a csaj nem volt otthon, vitt föl lányokat, ilyenek. a csaj meg hol megbocsát, hol válni akar. megint kibékülnek, megint válni akar. és közben hol elmegy, hol visszaköltözik, és szegény gyereket rángatja, aki minden nap hallgathatja, hogy apád mekkora egy b*zi, jaj mégis szeretem apádat. mindig megfogadja, hogy megbocsátja neki a megcsalásokat, aztán kiderül egy újabb. nehéz elszakadnia, mert ha sima kapcsolat vagy házasság lenne, kilépne, de mivel itt a gyerek, nagyon nem könnyű neki. 2 választása lenne sztem: vagy megbocsát neki VÉGLEG a gyerek miatt, vagy mondja ki, hogy bocs, de nem fog menni, legyen vége, maradjunk viszonylag jóban (ne kiabáljunk egymásra kígyót békát, legalább a gyerek előtt) a gyerek miatt. sztem tedd te is ezt: vagy elfelejted, és lezárod, vagy legyen vége, de semmiképp se legyen csiki-csuki a helyzet.

2011. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Rendeld meg neki karácsonyra is! :)
2011. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!