Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ha egy...

Mi a véleményetek, ha egy pasi a legénybúcsúján sztiptíztáncosnő van rendelve?

Figyelt kérdés
Akár történik valami, akár nem. Belefér?
2010. aug. 15. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
hat eleg gaz,en nem engednem .utana rossz szaj izel fogsz hazasodni.mindig azon kattogsz majd hogy mi lehetett a legenybucsun.ha szeret megerti ,mond meg neki.
2010. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Semmi, a táncosnőt leginkább nézni szokás :) Főleg, ha profiról van szó. Ha a pár két tagja között megvan a bizalom, akkor ez nem hiszem, hogy probléma.
2010. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Az hogy ez az egész leány meg legénybúcsú egy nagy baromság.

Főleg, ha hozzá féltékeny típus vagy...

Ha az vagy, akkor már rég rossz, hogy ilyen bulit hagytad, hogy megszervezzenek a vőlegényednek.

Majd 5 év múlva is azon fogsz agyalni, hogy vajon mi történhetett a legénybúcsún?Megcsalt vagy sem?

Nem jó így egy házasságba belépni!

2010. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

leánybúcsúra hívjál te is sztrippesfiút.. ennyi..

feleslegesen, a semmin agyalsz..

2010. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
az már rég rossz ha történik valami.
2010. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem gagyi. :D Inkább egy hastáncosnő, az sokkal ízlésesebb...


Nem tudok, de az ilyen legénybúcsúkba mindig ilyen hétvégi nejlonk*rvákat hívnak, irtó gagyi, és tiszta narancsbőr mind - dolgoztam az éjszakában... Egyébként semmit nem szoktak a táncoslányokkal csinálni a legtöbb esetben, csak nyálfolyatás van.


21/L

2010. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Az én férjemet night clubba vitték el a barátai a legénybúcsún, és ott táncolt neki egy csaj. De eszembe sem jutott, hogy megcsalt. Sőt, elmesélte az egészet, hogy milyen volt, és hogy az árak igen borsosak voltak, úgyhogy a barátainak elég mélyre kellett nyúlni a pénztárcába :-D

Szerintem ez nem arról szól, hogy gyorsan lefektessen még egy nőt...ahhoz nincs szükség sztriptíztáncosnőre. Ha meg akar csalni, úgyis megfog, ha meg hű hozzád, akkor jöhet akármilyen nő, úgysem teszi meg.

Nekem ez a véleményem.

2010. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Ha már összeházasodtok, nyílván megvan az ehhez szükséges bizalmi kapcsolat köztetek. Ebben az esetben nem értem a kérdést. Ha a barátnőid meglepetésnek egy sztiptízes fickót hoznának neked, te a 15 perces műsora után lefeküdnél vele? Nem? Akkor, hogy feltételezheted ezt a párodról? Ha belemegy a házasságkötésbe, nem hiszem, hogy egyéjszakás kalandokra vágyna.

Még azt is megjegyezném, hogy a sztriptíztáncosnő nem egyenlő a k*rvával, tehát még ez is kizárja azt, hogy történjen valami.


Dióhéjban: Igen, belefér.


20/F

2010. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

ez tök természetes. nincs legénybúcsú sztriptíztáncos csaj nélkül.

aki már egy táncosnőre is féltékeny, aki a munkáját végzi...az jobb ha elgondolkodik a kapcsolatán. hogy bízik e a partnerében, nehogy elhamarkodott döntés legyen a házasság.

22/L

2010. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén szólva Amerika majmolásának gondolom, hazánkban eddig nem volt divat.
2010. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!