Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar mindenki minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki minél hamarabb becsajozni?

Figyelt kérdés
Rohanó világban élünk sajnos, és mindenki már 15 évesen b@szni akar meg becsajozni minden áron. Sok haverom panaszkodik arra, hogy neki sosem lesz barátnője, meg, hogy milyen nyomorék, hogy nem tud felszedni egy csajt se, meg ez elveszi a kedvét az élettől. Az agyamat eldobom, amikor azt olvasom itt is gyakorikérdéseken, hogy a gyerek öngyilkos akar lenni, mert még sosem volt csaja. Furcsa nekem sem volt még barátnőm, de mégis teljes életet tudok élni, és nem érzem magam kevesebbnek emiatt, és őszintén magasról leszarom, hogy mikor lesz. Szerintem lerombolja a mostani fiatalok minden önbizalmát ez a divat, hogy minél hamarabb be kell csajozni, és ez nagyon nincs így jól. Ahelyett, hogy élveznék az életet, azon rágják magukat, hogy nincs csajuk, és többek között ebből is ered az, hogy ennyi a depressziós fiatal fiú manapság. Ja és 18 éves vagyok, tehát már nyugodtan mondhatnám magamról, hogy nagyon "ciki" vagyok.

2011. dec. 6. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
mert ez számít szerintük 'menőnek'. Szerintem szánalmas. A csajozást nem kell erőltetni. Ha jönnie kell, akkor jönni fog.
2011. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Abszolút egyet értek azzal amit írsz. Én is pont így gondolkodom. De ha 30-35 éves koromra sem jön össze semmi, akkor igen csak megfontolnám a tarkónlövést...

Egy normális ember vonzódik az ellenkező nemhez. Ha ezt a vonzódást nem tudja kiélni, szerintem nem normális dolog.

Lehet, hogy 18 évesen nem érdekel a dolog. Az is lehet, hogy 25 évesen sem fog érdekelni. De hogy 30 éves korodra hülyét kapsz, abban biztos vagyok.


A csajozást nem szabad erőltetni ez tény. De ha valaki 30 éves korára nem tudja megélni ezeket az örömöket, megsavanyodik. Megváltozik.

Szükség van az ellenkező nemre. Ez az élet értelme, célja.

Minek dolgozni, gürizni a pénzért, ha nincs kivel együtt elherdálni...


Legalábbis szerintem.

2011. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez szerintem csak nézőpont kérdése, ahogy az egész élet is az! :)
2011. dec. 6. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát végülis igen :)

De ha belegondolsz, minden nézőpont kérdése...


Annyi "gáz vagyok" típusú kérdés van itt gyakorin, ha belegondolsz, mindenki máshogy áll a dologhoz.


Az is a te nézőpontod, hogy szerinted minek annyira függeni a csajoktól.

Mások számára ez teljesen természetes és azt veti meg aki nem ezt az elvet követi. Az emberek már csak ilyen ellenségesek. Ha más nézőpontot vallasz mint ők, már gyökér vagy...

Ez sajnos így működik :\

2011. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló nagyon jót írt.
2011. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!