Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Nos a szüleim nem engedik,hogy együtt aludjunk a barátommal.Nem látom az akadályt,hogy miért.Tudják,hogy szexelünk,és védekezünk.Tehát ettől nem kell félteniük.Sosem rúgok be úgy,hogy ne tudnék magamról.Vigyáz rám.Nem 2 hete vagyunk együtt.Emellett már ő is aludt nálunk egyszer,de nem jó itt,mert nem olyan kialakítású a szobám.Az indok az,hogy "elvi okokból",mert mit szólnának mások.Az egyik osztály társam már ott alhatott tavaly,a másiknak meg már beígérték,hogy majd ha együtt lesznek egy év múlva.Nekem még csak ilyen támpontot sem adnak.

Ez lesz a 2. karácsonyunk együtt,és szeretném őket meggyőzni,hogy ott alhassak.Nem csinálnánk semmit,csak megnéznénk egy filmet vagy valami.

Szerintetek hogyan győzzem meg a szüleimet,ha nagyon makacskodnak?


2011. dec. 6. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

15L és 20F

Most légyszi ne a korkülönbséggel gyertek,mert nem ez a lényeg.Már elfogadták,együtt vagyunk rég óta.Csak ezt nem engedik.

2011. dec. 6. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:
15 évesen én sem engedném, hogy a barátoddal aludj...még szexelned sem kéne! ne haragudj meg, de szerintem gáz, hogy ennyi idősen ezt csinálod...
2011. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem haragszom meg.Elfogadom a véleményedet,csak én tanácsot szerettem volna,és te mivel azzal nem nagyon szolgáltál,nem értem miért írtál.Kértem,hogy az ilyen "csak 15éves vagy" stb. dumát mellőzzétek. És te se haragudj meg rám.Akkor jogosnak érezném,ha fűvel-fával összefeküdnék.De egy barátom van, lassan két éve. És nem azért csináltam,mert ez "divatos".Védekezni is tudunk.Szóval nem értem,hogy neked ebben mi a gázos.Akkor lenne gáz,ha a fent említett dolgok jellemzőek lennének rám.

De azért köszönöm a válaszod,és ne haragudj,ha kissé nyers voltam. :)

2011. dec. 6. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
nem voltál nyers és nem haragudtam meg! azért írtam, mert ledöbbentett a dolog. szerintem a szüleid tudják mi a jó neked, amit Te lehet még nem fogsz fel. nekem van egy 15 éves unokahúgom és tuti biztos, hogy neki se engednék meg. nem hiszem, hogy lenne valaki, aki itt tudna neked ebben tanácsot adni, mert én úgy gondolom, hogy úgy sem tudod rávenni őket! ami jól is van így...
2011. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
de tudom milyen az első szerelem, meg milyen rossz ez, mivel nekem se engedte meg anno anyukám, hogy az első barátommal együtt aludjak (mondjuk én nem voltam ilyen fiatal) elmondom, hogy mit csináltam. ezért tuti lepontozást kapok, na de mindegy! azt mondtam, hogy az egyik barátnőmnél alszok!:)
2011. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,de nem szeretnék nekik hazudni.Tényleg lassan két éve együtt vagyunk,és ha már ott alszom,akkor azt szeretném úgy,hogy ne kelljen izgulnom,hogy ugyan kiderül-e vagy valami.Mindenképpen az engedélyüket akarom megszerezni :)
2011. dec. 6. 22:44
 8/13 macintosh ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy 13 évesen kezdtél vele? Ez beteges én intézetbe zárattalak volna!
2011. dec. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Osztozom előttem szólóval.. Viszont szerintem azért szexelsz, vagy szexeltél korábban vele, mert ezt "divatosnak" tartod, vagy azt gondolod, hogy ciki ha még 15 évesen szűz vagy. Szerintem ne is próbálkozz meggyőzni a szüleidet.

(Bocsi, nekem ez a véleményem.)

2011. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké,ez a ti véleményetek.De én tudom,hogy mit miért tettem.És ha annyira divatosnak tartottam volna már rég szétkürtöltem volna,de még a legjobb barátnőmnek sem mondtam el!Ha megkérdezték,azt mondtam,hogy nem.Szóval ennyit a divatról.Egyébként meg 14 évesen kezdtem vele,16 leszek nem sokára.
2011. dec. 7. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!