Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már megint sikerült hülyét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint sikerült hülyét csinálnom magamból a barátom előtt, az idióta komplexusaim miatt. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy haverja, az együtt lakott egy lánnyal amikor másik országban voltak, a lánynak van barátja. És onnan ismeri a barátom ezt a csajt, és egy bulin készitettek egy közös képet a haverjaval a lannyal meg vele. De nem ölelte át vagy hasonló, ártatlan kép.. és most bejelölte a lány egy közösségi oldalon, én meg nem tudom hogy miért, kiakadtam, hogy akkor most mi van. De aztán mondta, hogy őt ez nem is nagyon érdekli, és hogy a lány jelölte be, ő csak vissza.. és hogy rosszulesik neki, hogy ennyire nem bizok benne. Most meg eszem magam, mert amúgy jófej srác, meg minden. A hétvégét is együtt töltöttük, minden ok volt. Aztán egy ilyen hülyeségen kiakadok.. nem is értem magam.. jönnek a vizsgák, meg minden, meg volt egy exem, akivel rossz volt a kapcs. h tudnék változtatni?
2011. dec. 6. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"és most bejelölte a lány egy közösségi oldalon, én meg nem tudom hogy miért, kiakadtam, hogy akkor most mi van."


Ez azért van, mert ismeri.

Nők...

2011. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen, tudom.. meg nem is az a fajta.. velem is sokaig randizgatott, mire rámhajtott :) meg még csak féléves a kapcsolat.. de h változtassak ezen? mindig dicsér, ha uj fülbevaló, frizura, stb stb van..
2011. dec. 6. 23:46
 3/18 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnál ezen változtatni?Önmérséklettel,vegyél ilyenkor nagy levegőt!Mi köze ehhez a te exednek?Neked nagy zűr van a fejedben..Azt sem hiszem,hogy te szerelmes vagy.Ezeket a dolgokat(ex+érzelmek) tisztázd le magadban,aztán a korrektség kedvéért a barátoddal is!

Szerintem nincs lezárva a kapcsolat az exeddel,legalábbis ami téged illet-ez húzódhat meg a háttérben.

2011. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
miért? úgy érzed üres a kapcsolat?
2011. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

dehogy üres :D nagyon jól megvagyunk.. csak én ugy érzem h sose leszek senkinek se elég :S és depresszios leszek 2-3 kg plussztól is, pedig hastancolok, tehat karban tartom a testem.. ha lesz penzem, akkor aerobicozni is elkezdej majd, csak most tanulni kell, mert rohangalok intezni sok mindent, meg kozben sokat kell olvasni is.. de gyalog jarok haza mindig az egyetemrol..


az exemmel a kapcs. le van zárva, csak a rossz érzések megmaradtak.. tehát ez a " mi lesz, ha ő is ezt fogja csinalni, mint ő? " meg az h mi is ugy jöttünk össze, h én bejelöltem.. ő meg emlékezett rám a bulibol, és igy szépen lassan.. és amikor ezt elmondtam neki, akkor igy leesett neki h én mire gondolhattam esetleg, de mondta h ennek semmi értelme, nem kell neki az a csaj, főleg h én jobb is vok..

2011. dec. 6. 23:52
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát kb az a probléma, hogy lányból vagy. A lányok minden megoldásra generálnak egy problémát.
2011. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nemcsak h lány, hanem az érzékenyebbik fajta is :( már arra is gondoltam, h inkabb elkurvulok, és akkor nem lesznek ilyen gondjaim..
2011. dec. 6. 23:55
 8/18 anonim ***** válasza:
Eléggé idegesítő ez a féltékenység! Én biztos nem sokáig bírnám!
2011. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"már arra is gondoltam, h inkabb elkurvulok"


Nincs is miről beszélni.

2011. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
most ezzel az erővel ő is haragudhatott volna amikor én meg az ő haverjait jelöltem be.. szal.. semmi értelme, a baj bennem van ezt tudom :S önértékelési zavaraim vannak.. amik érdekes módon mindig a kapcsolataimban jönnek elő :S
2011. dec. 7. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!