Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy fiút ( a volt barátomról van szó) nem tudom sehogy se elfelejteni. Három hónapot voltunk együtt, nagyon szerettem és nagyon jól éreztem vele magam, tényleg mindent megtettem volna érte, szó szerint. Neki elmúlt az érzés ( már ha volt ilyen) és megszakított velem minden kapcsolatot. Ennek már 4 hónapja. Az első hetekben ki se mozdultam, azt hittem nem élem túl ezt. Nagyon hiányzik még most is és minden nap eszembe jut.... És nem tudom hogy szerethetek e még valakit ennyire. 18/L
2011. dec. 3. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Dugj valaki mással.
2011. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ. Én éppen csak most estem szerelembe valakivel, aki már kezd kihátrálni...ő csak szexet akar és látja rajtam, hogy én érzelmileg túl komolyan veszem, ezért inkább visszavett a tempóból...

Megszakad a szívem és fogalmam sincs mit kell ilyenkor tenni

2011. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Srác létemre én ugyanígy voltam a volt barátnőmmel. Hónapokig ,,cipeltem" az emlékét, nem tudtam kiverni a fejemből, azt hittem, hogy ő volt életem szerelme, és hogy senkit nem fogok úgy szeretni mint őt (ráadásul majdnem olyan indokkal szakított velem, amit te írtál)... Igyekeztem elterelni a figyelmemet új hobbbival,és a barátaim is sokat segítettek... aztán kiderültek dolgok, és mostmár vidáman gondolok az egészre, és hajtok egy új, nála minden szempontból ezerszer jobb nőre... Remélem te is túl leszel rajta minél hamarabb ! :)
2011. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Verd ki máshonnan!!
2011. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, Ő is folyamatosan a kinézetemmel volt elfoglalva, neki minden lány tetszett, és minden lányt az ágyába vitt volna. De ennek ellenére nagyon szerettem
2011. dec. 3. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy tapló létére buksz rá? Visszaszívok mindent, megérdemled magad. (Harmadik)
2011. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem, de kiderült hogy Ő ilyen, akkor már szerelmes voltam belé. De remélem nekem is lesz majd olyan aki szeret és nem lesz tapló ahogy te írtad
2011. dec. 3. 21:19
 8/8 alien19 ***** válasza:
Persze a taplóké a világ a normális férfiak meg le vannak sz@rva...
2011. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!