Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan ismrjük fel azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ismrjük fel azokat a nőjet akik csak a pénzünkre hajtanak?

Figyelt kérdés
van egy ismerősöm akirőr azt gondolom h az(ez egy megérzés)el is mondom miért.ugyan nem az a plázacica nem is viselkedik ugy mint egy dáma az eggyetlen "jel"az-az hogy eddig csak olyan pasijai voltak akik pénzesebbek voltak az átlagnál,azt nem mondom h kőgazdagok de az átlagnál pénzesebbek
2011. dec. 7. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nőjet?


Az mi?

2011. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
gondolom nőket akart írni csak mellé ütött..
2011. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

13:38 Az gépelési hiba.Nyilván nincs elég eszed hozzá,hogy magadtől rájöjj.



A kérdésre válaszolva meg szerintem azt hamar észre lehet venni pl a nő igényeiből.

2011. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
"magadtől" :D
2011. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hát azért elég könnyen ki lehet szúrni az első randikon már szerintem,ha rendes lány akkor nem hagyja hogy te fizessél ha nem ő is be akar szállni a számlába,még ha a végén te fizeted is ki akkor is felajánlotta és ellenkezett hogy ne te fizesd ha nem ő szeretné magának, ez egy rendes lány akit én most leírtam,egy nem rendes lány aki pénzre hajt az szó nélkül elvárja hogy te fizesd ki és elfogad mindent amit meg akarsz neki venni,egy rendes lánynak még ha egy fagyit is szeretnél venni akkor azt sem fogadja el vagy ha elfogadja akkor is nagy unszolásra hogy legyen kedves elfogadni mert ezzel megsérted,a nem rendes lány még talán fel is hívja a figyelmedet vagy célozgat rá hogy hívd meg már valamire...vagy vegyél neki ezt azt..
2011. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ja és túl sokat beszél a pénzről és az anyagi javakról,hogy ő ilyen autót olyan autót olyan ruhát ilyen házat szeretne,aki ilyenekről beszél sokat és mondjuk az élet értelméről és mondjuk egy jó kis filmről nem lehet vele elbeszélgetni csak is arról hogy ez milyen jó ruha az milyen jó kocsi,meg hogy é is ilyet meg olyat akar majd akkor neki fontos a pénz és csak a pénz és a külsőségek érdeklik...
2011. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
legalábbis nekem ez a tapasztalatom és persze még sok ilyen és ehhez hasonló dolgot lehetne felsorolni ami utalhat arra hogy egy pénzéhes kis lotyóval állsz szembe...
2011. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és igen az "nőket"akart lenni
2011. dec. 7. 13:53
 9/18 anonim ***** válasza:
amúgy még annyi hogy az ilyen nőkről én egyből kiszúrom még beszélni sem kell vele egy mondatot sem ez valahogy rá van írva az emberre...szóval nem nehéz aki egy kicsit körültekintően jár.
2011. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

azt még hozzá tenném hogy annak ellenére hogy semmi közöd hozzá hogy ő kivel kavar de jó a megfigyelésed mert valószínű így is van...de akkor sincs hozzá sok közöd...

neki ez fontos ez van...nem tudsz vele mit csinálni.te is keressél egy pénzes pasit..

2011. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!