Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van, hogy állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, hogy állandóan hajtanak a barátnőmre! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem lehet igaz, hogy valaki mindig hajt rá, vagy személyesen vagy msnen. elgem van ebből! Ő persze elhajtja őket, de akkor is idegesít, lassan 3 éve megy ez. Aláírom, hogy gyönyörű lány, na de akkor is... Szerintetek szakítsak vele és jöjjek össze egy kevésbé szép lánnyal? Vagy mit tegyek??
2010. júl. 28. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ennek 2 oldala van. neveld meg!
2010. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha az ilyet nem beszélitek meg akkor veled is gond van :)Ha biztos vagy benne hogy nem fog félre lépni akkor nyugodt lehetsz és nincs gond..
2010. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
verd le őket! A csajod ha úgyis elhajtja őket akkor meg örülj neki! Ha leállna velük dumcsizni, akkor már fontolgathatnád a szakítást. Persze ezt kimagyarázná hogy "ez csak dumcsi, minek vagy féltékeny" "csak haverok vagyunk" aztán egyszer csak meglátnád hogy együtt van azzal a "haverral" és csak annyit tudna kinyögni a bamba értelmetlen nézése közben hogy "bocsika.. így alakult".
2010. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már erről rengeteget, de és abba igaza van, hogy ő nem tehet erről, hogy ennyi gyökér pasi van.


Abban pedig biztos vagyok, 100%ig, hogy nem csalna meg,én se őt!

2010. júl. 28. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem gondoltál bele abba, hogy neki ez imponál esetleg??

De télleg, beszélj vele, h téged ez zavar!!!

A KOMMUNIKÁCIÓ nagyon fontos!!!

25L

2010. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fú de sokat hallottam már ezt a sose csallak meg dumát. aztán amikor megvolt akkor tényleg jött az így alakult szöveg! Nem biztos hogy megcsalna, lehet csak eléd állna hogy találtam mást, neki nagyobb van, viccesebb, több a pénze stb.. Persze csak azután, mikor már a másik srác vagy 2 hete reszelgeti a hátad mögött :)
2010. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ezért ne szakíts vele!!! Nem ö tehet arról, hogy szép lány. Ugyanebben a helyzetben vagyok, pedig nekem már gyerekem van es férjem, mégis ennek ellenére nem szokták tudomásul venni. Ez ellen nem lehet mit tenni sajnos. Zacskót meg nem húzhatunk a fejünkre ezt te is megértheted.

Ha meg tuti hüséges akkor inkább legyél büszke arra, hogy milyen gyönyörü barátnöd van:)

22/L

2010. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyel egy fekete bmw-t es vagasd kopaszra a fejed! Egybol nem fogjak a baratnodet hajtani! Vagy ragassz fel neki mubajuszt!
2010. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
harmadiknál a pont, és nem is kicsi:)
2010. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!