Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom ilyen kérdés is volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom ilyen kérdés is volt már jópár de olvasva a kérdéseket elő-elő kerül az a kérdés h milyen jeleket ad a lány ha tetszel neki? (biztos jelekre gondolok feltéve h vannak ilyenek)

Figyelt kérdés

sokan írják a közhelyeket és sokan azt a választ adják h ezeket le is vették még is félre értették és pofára estem.

példának itt az én esetem:bár talán ez kicsit más mivel én ismertem a lányt. ismerősők voltunk és egyszer én sem tudom hogyan és miért de elkezdtünk érdeklődni egymás felől,na lényeg annyi jokat beszélgettünk és közben én is észrevettem "a jeleket",na ezeken felbuzdulva beprobálkoztam és láss csodát akkora pofára esés lett belőle h még most is zsibbad.és utána megkaptam h csak legyünk barátok...

na ezért gondoltam h megkérdezem melyek a tuti jelek persze h vannak egyálltlán


2011. dec. 7. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
ő pl milyen jeleket adott, ami miatt biztosra mentél??
2011. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

pl:ugye mint irtam elkezdett közeledni hozzám.apro érintések 1-1pillanatra,érdeklődés,és mint ahogy máshol irták a testbeszéde.

ha tudsz biztos jeleket akk leirhatnád h máskor ne essek pofára

2011. dec. 7. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon nehéz kiismerni a jeleket...Próbálkozni kell,de semmire nincs garancia!
2011. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hmm...mivel nem tiszta a helyzet, ezért leírom, h ÉN mit tennék, ha tetszene egy barátom.


ezek lennének a legegyértelműbb jelek, h sokat keresem a társaságát, kikérem a véleményét a legtöbb dologban, mosolygok rá sokat és igen, megérintem (azokat nem szoktam, akik nem tetszenek), próbálom a témát arra terelni, h h áll a lányokkal, h tudjam, most van-e valakije...sokszor akarok vele találkozni, meg néha persze zavarban is vagyok, ha vele vagyok.


pl múltkor egy barátommal találkoztam és pont egy ilyen témáról beszéltünk, megkérdeztem tőle, h mi a helyzet a lányokkal (azért beszélünk ilyenekről is, mert tényleg nagyon jóban vagyunk), és azt mondta, most nincs senkije, de már legalább tudja, milyen lány kell neki...meg is kérdeztem őt, és pl azt mondta, h figyeli, h a lány mennyire figyel rá, pl mennyire néz a szemébe, mert az akkor azt jelenti, h tetszik neki. nem tudom, h érted-e, h mit akarok ebből kihozni, de az a lényeg, h ha te valami ilyesmit mondanál, akkor az arra levő reakciót nagyon könnyen le tudnád venni, mert ha ő nem néz rád, akkor nem tetszel neki, ha addig téged nézett, és akkor elkapja a tekintetét, akkor vagy nem jössz be neki, vagy nem akarja, h tudd, de ha tényleg továbbra is a szemedbe néz, akkor szinte biztos, h tetszel neki.


de hidd el nekem, h semmi sem biztos, nincsenek jól bevált tippek, amik minden esetben bejönnek.

2011. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen csak sztem minden ember ilyenek után erre következtetne ha meg nem akar seemit akk meg miért kell ezt csinálni?
2011. dec. 7. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, tényleg. hidd el, h nem minden lány csinálja ezt. vagy bizonytalan, vagy gyerekes és nem is veszi észre, h ezzel hamis reményeket táplál feléd... tényleg nem tudom, a lányok sokszor csinálnak hülyeségeket, amiket nem gondolnak komolyan.


egyébként ha barátodról van szó, akkor legyél tökös gyerek és kérdezz rá egyszerűen, h te figy, én sose tetszettem neked? mert ezt már én is megjátszottam, nincs abban semmi. el is lehet viccelni, pl: - mert tudod, h én minden csajnak bejövök...vigyorogsz és valamit úgyis válaszol.

2011. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már rákérdeztem és teljesen meglepődött nem is gondolta h igy érzek iránta csak ezért volt meglepő nekem ez az egész
2011. dec. 7. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
vannak, akik egész egyszerűen annyira közvetlenek másokkal, h azt a másik fél félreértelmezi. nem is gondol mondjuk arra, h neked tetszhet. lehet, h akkor még tényleg kissé éretlen.
2011. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha zavarba jön az elég egyértelmű. ha váratlanul odamész hozzá, és elkezdesz vele beszélgetni, megremeg-e a hangja, elpirul-e, hogyan reagál mikor hozzáérsz. Én pl mindig elpirulok és elakad a lélegzetem ha olyan fiú ölel át aki tetszik nekem. ezek elég egyértelműek. nem mindig azt kell figyelni, hogy mosolyog e meg odamegy hozzád, a barátok is mosolyognak és odamennek egymáshoz...
2013. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!