Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtok bízni párotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok bízni párotokban, hogy nem csal meg, nem smárol mással, ha nélkületek megy bulizni?

Figyelt kérdés

Tudom sokan írnátok, hogy a bizalom a jó kapcsolat alapja. Meg hogy engedd el bulizni, mert aki olyan, az megcsal akárhol. De ez az amivel nem értek egyet. A buli egy olyan hely, ahol mindenki nagyon elengedi magát. És aki gyenge... az tesz olyan dolgot, amit más körülmények között nem tenne - csókolózás, szex, szopás egy idegennel. Ezt hogy lehet kivédeni.


Én nem akarom megkötni a páromat, menjen ahová szeretne. De ezt a gondolatot nem tudom kiverni a fejemből. Mert egy buli "veszélyes közeg", nem lehet arra alapozni, hogy ő biztos nem. Az ember másképp viselkedik egy bulin. Mi a megoldás???


2011. dec. 7. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1) Olyan párt kell választani, aki nem jár bulizni.

2) Ha mégsem, akkor olyat, aki tényleg nem csalna meg még buliban sem, mert nem viselkedik ennyire másképp. A buli csak nem egy ilyen tudatmódosító hely, ami nemre, korra, agyra való tekintet nélkül mindenkire hat... Sok olyan van, aki _tényleg_ nem. Egy ilyet kell találni. És megbízni benne, különben hogy bizonyíthatná?

2011. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az én párom nem megy nélkülem bulizni. Bár az igaz, hogy mi a kocsmákat preferáljuk inkább vagy a házibulikat. Nem vagyunk a diszkós fajták. De csak együtt. Ha valamiért valakinek nem jó, nem ér rá, akkor meg srácokkal lóg. Én meg max barátnőimhez megyek. Nélküle nem is élvezem a bulikat. Csak vele jó. Nekem nagyon jó így, nem leszek féltékeny, ő sem lesz az. Jó rendszer. És csak reménykedni tudok abban, hogy nem érzi majd egyszer úgy magát, mint aki ketrecben van. De hát egy kapcsolatban nem viselkedhetünk úgy, mintha szinglik lennénk.

L

2011. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A félelmeid belőled fakadnak. Te nem mész nélküle bulizni, mert te elcsábulnál.

Ő meg vagy nem csábul el, és akkor jól van, vagy elcsábul, és akkor talán nem akarnád folytatni a kapcsolatot.

De ő egy másik ember, mást tesz egy szituációban, mint egy megint másik ember, pl. te.

2011. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem bízom meg senkiben.és tudom most majd jönnek a dumák,hogy negatív vagyok,meg mindig rossz embert fogok ki,de nem ezért.nem utálok ezért senkit.igaz,van,hogy fáj.az emberi lény olyan,hogy nem szereti a korlátokat,és a szex nem olyan dolog,hogy megbeszélem a másikkal,hogy csak velem,mással ne,mert ez egyszerűen nem így működik.add meg a szabadságot a párodnak,ezt nagyon helyesen teszed.csak ne áltasd magad azzal,hogy van tipikus hűséges,meg nem hűséges nő.lehet,hogy megcsal,lehet,hogy nem,ha megcsal,úgysem tudod kivédeni,ezt fogadd el.

30/F

2011. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is megyek nélküle bulizni, mégsem csalom meg. Ő is megy, hisz neki is van szüksége egy kis szabadságra, de teljesen nyugodt vagyok.
2011. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
aki tényleg szereti a másikat, megbízik benne anyira, hogy nem csalja meg,buliban sem, enyi.
2011. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Te nem mész nélküle bulizni, mert te elcsábulnál."


Ezt honnan veszed? Nem csábulnék el.

2011. dec. 8. 20:31
 8/12 A kérdező kommentje:

"aki tényleg szereti a másikat, megbízik benne anyira, hogy nem csalja meg,buliban sem, enyi."


oké de akkor miért van, hogy sokan mégis megteszik, bár szeretik a párjukat?

2011. dec. 8. 20:31
 9/12 A kérdező kommentje:

"a szex nem olyan dolog,hogy megbeszélem a másikkal,hogy csak velem,mással ne,mert ez egyszerűen nem így működik.add meg a szabadságot a párodnak"


azért azt a szabadságot nem adom meg, hogy mással szexeljen...

2011. dec. 8. 20:32
 10/12 anonim ***** válasza:
A szabadság nem egyenlő azzal, hogy mással szexszel a párod...
2011. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!