Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jól sikerült kiszeretnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jól sikerült kiszeretnem belőle. Ez azért ijesztő nemde?

Figyelt kérdés

Átestem a ló túloldalára valahogy így:Nagyon rá voltam indulva egy lányra csakhát ugye a szokásos dolog-hogy neki is a jóképűek meg anyagiak terén jól álló pasik jönnek be- közénk állt.Már majdnem depresszióba estem mikor a barátaim mellém álltak és azt tanácsolták hogy az unszimpatikus tulajdonságait középpontba helyezve győzzem meg magam róla hogy ő egy rossz nőcske.Ez annyira hatékonyan ment hogy pl mikor volt az egyiptomi buszbaleset az jutott eszembe"nahogyha ő roncsolódott volna szét tudná milyen ha nem veszi számba az ellenkező nem" vagy mikor valaki elvitte a lottó 5öst arra gondoltam"ha tudná ki az biztos neki széttenné a lábait".Sőt már kétszer is azt álmodtam hogy megvertem.

Ez azért mégiscsak túlzás annak fényében hogy alapvetően rendes lány.Felköszönt szülinapomon meg ilyesmi.Most akkor maradjak ebben az állapotban vagy újra legyek szomorú????



2011. dec. 7. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez az utolsó kérdés egyáltalán felmerült benned, akkor szereted, csak próbálsz paraszt lenni, és azt mutatni, hogy nem fáj neked, hogy nem jött össze a dolog a csajjal. Nem kell újra szomorúnak lenni, csak ilyen tahó ne legyél, ez túlzás. Szereted őt vagy nem? Nincs benned egy kis féltékenység?
2011. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te még nem szerettél ki belőle kiskomám:))
2011. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezek a gonosz dolgok csak a gondolataimban játszódnak le igazából saját magamat manipulálom hihetetlen jól.Amikor vele összefutok azért rendes vagyok kifelé
2011. dec. 7. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szereted. Magadat pedig ne csapd be! Mi értelme van?(első voltam)
2011. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miért ne csapjam be magamat?én nem bírom a piát hogy ivással oldjam meg a dolgot,csak az efféle "megoldás" maradt
2011. dec. 7. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek már beteges gondolatok :/
2011. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan lányt, akinek tetszel, az ennél is jobb megoldás, meg a piánál is.
2011. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!