Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kiszeretném próbálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kiszeretném próbálni a popószexet, de a barátnőm teljesen elzárkózik előle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer kipróbáltuk és fájt neki, meg nem tetszett és azóta hallani se akar róla...Sztem azért nem tetszett neki, mert szűkvolt és száraz és ezért fájt szegénynek... Mit tegyek?
2007. okt. 30. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Síkosítani kell, van ehhez krém, de a szexben csak azt szabad, ami a másiknak is jó
2007. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Elöszőr csak rakd oda de ne csusztasd be hanem csiklandozd ha tetszik neki akkor csináld legközelebb is és onnantól már rajtatok múlik elvileg be kell nedvesedjen de ha ez sem tetszik neki inkább ne erőltesd annira.Egy lány
2007. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A sikorsítő nagyon jó ötlet. és beszéld meg vele, hogy egy picit próbáljátok meg, hogy nem teljesen dugod be neki, és csak picit finoman mozgatod. ha végképp semmi értelme, akkor hagyjátok inkább, a sex-ben is sok örörm van:D:D nem kell erőltetni semmit...
2007. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos,ha nem akarja,akkor ne eröltesd.Én sosem voltam a híve,de a kedvesemért megpróbáltam.Egyszer próbáltuk meg de egy intimcandida lett a vége.(Candida gombácska a bélben lakik,és ha átkerül a hüvelybe kiakasztó tud lenni.)

Inkább új helyszínekkel,és új pózokkal próbáld meg feldobni a helyzetet.

2007. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ERőltetni nem szabad, én is évekig tiltakoztam ellene. Sikosítót mindenképp használj! Próbáld először csak az ujjaddal. És először csak tedd be és nem mozgasd, hogy szokja az érzést, és utána is csak finoman mozgasd. Ez méginkább igaz, ha a péniszed teszed be. NAgyon lassan, figyelj rá, ha fáj, ne erőltesd. Ha bent van, várj egy kicsit és nagyon lassan mozogj. VAgy jó lehet még, ha vesztek egy vékony műbrokit, az nem olyan vastag, mint a péniszed.

De ismétlem, erőltetni nem szabad. Tartsd tiszteletben, hogy neki ez nem kellemes.

2007. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Erőltetni tényleg nem lehet, de ezt már sokan írták elöttem...Mi lenne, ha rajtad is kipróbálhatná a barátnőd? Szexshopban sok eszköz van erre a célra, vegyetek egyet neki, és egyet neked..Még az is lehet, hogy élvezni fogod!
2007. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Az elöttem szolonak igaza van a férfiak mondjuk miért nem engedik meg hogy az ujjaunkat bedugjuk oda? Ugyanolyan egy nőnek is mintha neked csinálnák.
2007. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
igazuk van,mindenkinek.es arra gondoltal hogy elszakadhat a fitymafeked?ismerek olyat aki igy jart,es neki a vegbele megrepedhet vagy ha raszoktok kilazulnak a zaroizmai es akaratlanul is kifolyik a motyo,fertozesveszelyes,nem higienikus....van szerintem szegenynek eleg nyilasa ahova teheted.
2007. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem minden pasi próbálja ki előtte milyen érzés lenne, ha egy kígyóuborka vastagságú valamit a hátsójába dugna. Ha neki jó és nem fáj, akkor kipróbálhatja. Szerintem ez egy nőnek sem jó, nem az a rendeltetés szerű helye. Ha erre vágyik, az nem túl normális dolog.

Gondoljatok bele! Gyerekként már akkor üvöltöttetek, amikor anyucitok a hátsótokba dugta a lázcsillapító végbélkúpot, akkor ti miért várjátok el a nőktől, hogy ilyen módon rendelkezésre álljanak?

2007. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!