Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon lehetne ebből több is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehetne ebből több is?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban,akit eléggé kedvelek,nagyon sokat ”beszélgetünk” suli közben, után...azért az idézőjel, mert Ő eléggé pörgős lány, állandóan nevet, és a beszélgetéseink alatt is nagyon sokat viccelődünk... amint rámnéz egyből nevetni kezd (nem gúnyból) és én is ígyvagyok ezzel, tehát kedveljük egymás társaságát... a minap azt mondta nekem, h velem álmodt, de nem modta el, h pontosan miről... :O

Mit jelenthetnek ezek, kialakulhat közöttünk több mint barátság (én benne lennék) vagy ez szimplán baráti szimpátia a részéről? F/17


2011. dec. 8. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, adott más jelet is ezeken kívül? Sokat néz rád? Szoktatok komolyabb témákról is beszélgetni?

A leírásodból azt mondom, kedvel téged.

2011. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát órán pl mindig mond vmi olyan vicceset h ráfigyeljek és nevessek...(mögöttem ül)

Komolyabbakról sajnos nem beszélgettünk, mert mindig nevetgél, kivéve ha vmiért rossz kedve van, de akkor meg próbálom felvidítani...

2011. dec. 8. 17:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen lépéseket tegyek, ahhoz, hogy összejöjjön a dolog, ha tényleg közös a szimpátia?
2011. dec. 8. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer,- ha már csak ilyen viccesebb dolgokról beszélgettek - a beszélgetés közepette kérdezz rá viccesen, hogy elmenne-e veled pl kávézni. Nézd meg a reakcióját és akkor majd kiderül. Ha látod rajta, hogy elgondolkodik, akkor jegyezd meg, mint barát... abból is lehet látni, hogy mit akar tőled :)
2011. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!