Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon lehet ebből még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nemrég szakítottam, fél évig tartott a kapcsolat, neki elmúlt az érzés, nem tudja megmondani miért.De mikor beszéltem vele azt mondtam maradjunk barátok és ős is ugyanezt akarta mondani. Vajon később lessz még esély hogy visszajöjjön hozzám?
2010. ápr. 1. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Noss!


Nézd ha sikerül , kialakítanotok egy szoros barátságot, azaz megmaradni abban, akkor később barátságból bármi lehet. Előfordul, hogy kell egy kis szünet meg amolyan gondolkodás, de ha barátok maradtok azalatt is egyre jobban ki fogjátok tudni ismerni a másikat talán még jobban. De ha úgy látod idővel, hogy barátságból nem lesz többe akkor azért évekig ne várj mert egyedül maradsz.

2010. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ő is megmondta, hogy elmúlt az érzés. Törődj bele, lépj tovább.
2010. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez a legrosszabb duma, hogy maradjatok barátok... neked lesz rosszabb...persze vannak kivételek akik megint összejönnek, de sztem gáz az ilyen. szakítani tudni kell, engedd el
2010. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
meddig érdemes várnom? pár hónap?
2010. ápr. 1. 17:42
 5/13 A kérdező kommentje:
mondjuk engem már nem kínoz hogy látom, de bízom benne hogy belátja magának hogy butaságot csinált és rossz neki egyedül. Nem mondta hogy baj lenne velem, rá is kérdeztem.
2010. ápr. 1. 17:44
 6/13 anonim ***** válasza:
melegítve csak a káposzta jó!
2010. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Keress mást ha közbe lép vagy féltékeny lesz akk lehet:D ha nem akk meg találtál vkit:D
2010. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Noss ezt minden ember a saját tapasztalatai alapján ítéli meg, nem pedig az hogy a barátság szar duma.

Van akik utána is szeretik egymást de csak mint barátok mert együtt töltöttek hónapokat vagy éveket, és nem akarják csak úgy elveszíteni a másikat, nem akarják azt, hogy soha többé ne lássák és ne tudjanak róla semmit.


Amúgy nem tudom olyan 2 hónapot mondanék neked, ha az alatt nem lesz változás akkor keress mást.


Ott van egy másik dolog is vannak akik már vagy 5x szakítottak vagy mondták ki hogy vége és megszűntek az érzések és mégis újból és újból összejöttek.


Szóval ez minden embernél egyedi szerintem, mindenki a tapasztalatai alapján mond itt választ!!!!!

2010. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyéni ismertetőjeled, hogy minden válaszodat "Noss!"-al kezded? Nem kicsit idegesítő.
2010. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17:52-es -nek Nem! Nem csak én szoktam ezzel kezdeni másoknál is azzal szokott kezdődni, ahogy észrevettem, amúgy ha annyira zavar írj egy olyan kérdést, "Hogy mindenkit rohadtul idegesít ez a "NOSS"?????"
2010. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!