Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lesz ebből valami?

Figyelt kérdés
1 hete összeismerkedtem bulin egy fiúval...ez a fiú a legjobb barátnőm pasijának a legjobb barátja. Mostanában lett vége egy 4 hónapos komoly kapcsolata. És most fél attól hogy megint csalódni fog. Azt mondta még nem tudja, hogy akar-e velem járni. De mondta hogy vonzódik hozzám, és bejövök neki, meg minden. Ha vele vagyok akkor összebújúnk és meg szokott csókolni, meg le is feküdtünk. De nagyon félek hogy ebből nem lesz semmi. Mit tegyek hogy ne féljen ennyire a csalódástól? Hogyan bizonyítsam be neki, hogy én komolyan gondolom, és bennem nem csalódik? :(
2010. ápr. 9. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:
legutóbb mikor mentem hozzá volt egy meglepetése...főzött és gyertya volt az asztalon:)
2010. ápr. 9. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
hmm..járni nem akar de dugni igen... ez csak szex a részéről
2010. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te már bebizonyítottad,hogy könnyen megkaphat,ő meg csak él a lehetőséggel.Szerintem Te inkább vagy egy du..ópartner,mint egy társ a számára.
2010. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem inkább neki kéne bebizonyítania, hogy nem csak arra hajt(érted). Amúgy meg sok pasinál egy csajozós technika az, hogy sajnáltatják magukat.
2010. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki fél a csalódástól az távolságtartó nem egyből az ágyba rohan!! Hát szerintem vigasztalódni akart veled. Nehogy már még neked kelljen bizonyítani!! Nem azzal bizonyítasz, hogy lefekszel vele, hanem azzal,hogy bármikor számíthat rád, elmondhatja búját-baját, szívesen meghallgatod és nem pattintod le. Egyébként meg az idő bizonyít majd.
2010. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát akkor kúrogassatok:D
2010. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!