Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, hogyha egy keresztény srác akarna közeledni hozzátok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy zsidó biztos jobban zavarná őket.
2011. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted szivike? Olyan fiú aki gyakorolja is a vallását?
2011. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon a keresztények még mindig többségben vannak.Ez ugye lehet katólikus,református,evangéliku,stb.. Mi ezzel a baj?

Én például református vagyok,a férjem katólikus,de egyikünk sem hívő

Tehát nem értem a kérdést.

2011. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok belemenni nagyon a dologba, mivel nem az a célom, de én azt a keresztényt értem, aki gyakorolja a vallását, vagyis a biblia szerint éli az életét.Ezért más vagyok, mint a többi srác, de velemis lehet ugyanúgy hülyéskedni meg beszélgetni.Szóval én úgy értettem, hogy nem-e zavarna titeket, hogyha egy olyan keresztény srác közelítene felétek aki gyakorolja is a vallását.
2011. dec. 8. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Isten nem létezik!:P(egy ateista)
2011. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

Engem zavarna.Mert nem megyek férjhez egy zsákbamacskához. Szeretkezni nem csak akkor akarok,ha gyereket csinálunk.És a hónap 20 napján önmegtartóztatás.

És nem járnék templomba,mert nem vagyok hívő,miközben keresztény vagyok.És ha elintézendő dolog van,és nem lehet számítani a férjemre,mert az Istennel beszélget,nagyon zokon venném.

2011. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én református vagyok, néha eljárok templomba, de nem vagyok olyan húdenagyon vallásos, de ha valaki buzgón szentfazék az zavaró, van egy ilyen ismerősöm elég fura és velem egyidős, nemtom, de sztem ez személyidégfüggő, hogy ehhez ki hogy viszonyul
2011. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hozzám valószínűleg nem közeledne, de én értékelem, hogy ki tud tartani a rengeteg megválaszolatlan és számomra alaptalan szigorú szabályokkal nehezített életvitel mellett.
2011. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nem isten a téma meg az a sok b*ziság amit a bibliában írnak akkor jöhet.
2011. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, én örülnék neki.
2011. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!