Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs manapság már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs manapság már normális ,keresztény elvek szerint élő lány aki kedves és még szép is?Miért nem lehet találni?

Figyelt kérdés
Már mindenhol kerestem, minden lehetőséget végigzongoráztam de nincs sehol. Komolyan ekkora baj lenne a világgal? egy 22 éves fiú
2008. dec. 25. 00:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
rossz helyen zongorázol, várj még, eljön a te időd, vagy menj néhány bálba, amit katolikus suliba járó diáklányoknak rendeznek :-)
2008. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Javaslom nézz körül Szentendrén, akik a refiből és ferences gimiből jöttek ki, elég keresztények azokhoz képest akik sima gimiből jöttek, vannak közülük ismerőseim, illetve komolyzanai zenészek körében nézelődj :D


persze nem olyan hűde konzervatívak hogy pl csak házasság után van szex, de attól még Jézussal a szívükben élnek :)


én nem tartom magam nagyon kereszténynek, de szerintem csak annyira nem vagyok keresztény, hogy:

- csak karácsonykor megyek templomba

- néha imádkozom, ám néha számonkérem Istent (mint Ady)

- néha még a református díszek is sokak nekem, viszont a beszédeket szeretem, mert nagyon hasznosak

- szerintem mindenkinek belül kell eldöntenie, hogy hisz és hogy miben, és ha sikerül felállítani egy helyes szabályzatot, akkor semmi gond nem lehet vele


na nemtom, mennyit értettél belőle XD már fárdat vagyok a mondatalkotáshoz XD

2008. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Keresztény elvek??? Miért nem keresel csak egy normálisat? A keresztény elvek már egy full extrás nőt jelent, amit jelenleg még nem klónoztak ki.
2008. dec. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%
Én rendes és szép csaj is vagyok, csak a barátom nem vesz semmibe. A fiúk a bonyolúltak és nem a lányok. A férfiak mnden szoknyát megnéznek és mindenkit magukévá tennének!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert manapság a lányok azt hiszik, az a jó a pasiknak, ha "rosszak". Nem pedig rendes, normális csajok. Ez van sajnos:( Én is megpróbáltam normális lenni, de semmire sem mentem vele...
2008. dec. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem senki ne próbáljon semmilyen lenni, hanem mindenki legyen olyan, amilyen ;)

vállalja fel az ember, ha vallásos és nem nyomja el csak mert az osztályban a másik 3 menő csaj nem hisz semmiben


kedves 01:06-os, azért ez nem így van, csak a férfiak máshogy gondolkodnak mint a nők, viszont ha úgy érzed, hogy semmibe vesz, akkor el kéne talán gondolkodni, hogy véget vess a kapcsolatnak és keress mást

2008. dec. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
bocsánat, félreolvastam, kedves 01:06-os ^^" az előző válaszomat vedd semmisnek ^^
2008. dec. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
félreérthetően írtam. Én sem vagyok annyira vallásos. a "keresztényt" arra írtam hogy nem ribi csak azért mert jol nézki nem szorakozik másokkal és becsüli a valodi értékeket!Na ez az ami hiányzik a mai emberekből és a csajokból!Én is szoktam szórakozni járni stb. Ezért van sok hülye pasi is mert a lányok rontották el őket, egyszerűen ilyen helyzetbe kényszerítették őket hogy "rosszak" legyenek. Nekem ezek a tapasztalataim mondom úgy hogy tényleg rengeteg embert ismerek. Kivételek persze vannak.. csak hol?
2008. dec. 25. 01:35
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

- zeneiskolákban

- vallásos iskolákban

- bárhol


és valóban, ez nem azt jelenti, hogy nagyon katolikus valaki, az én párom katolikus gimnáziumban végzett, én viszont egy nagyon liberális alternatív iskolában, és egy színjátszón találtunk egymásra, egyik legjobb barátnőm pedig fuvolista egy konziban, ő református iskolában végzett, ő is eljár bulizni (mi nem vagyunk olyan bulizósok) de ettől még nagyon rendes és értelmes lány

meg kell találni az ilyet, nem kell általánosítani, csak türelmesen várni és jó helyen keresni :)

2008. dec. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
az a baj ezzel hogy mindig elbizonytalanodok, hogy vajon én látom rosszul a dolgokat? aztán mindig rájövök hogy nem.. sajnos manapság a nagy átlag a hülye.
2008. dec. 25. 02:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!