Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érez?

Figyelt kérdés

Több mint 1 hónapja együtt vagyok a barátommal. Az elején ő kezdeményezett, én meg belementem, aztán végül egyre erősebbek lettek az érzéseim, amik mostanra egyre gyengébbek, mivel alig találkozunk,( 1-2 órás távolság van köztünk) és alig beszélünk az érzéseinkről. Még 1xer sem mondta hogy szeret, vagy szép vagyok, még soha nem lepett meg semmivel, még soha nem rukkolt elő romantikus programokkal. Általában csak a szemembe néz és mosolyog én meg várom hogy mondjon valamit, de nem. Amikor msn-en beszélünk néha annyit mond hogy "hiányzol" de ennél többet nem. Még nem feküdtünk le, mert nem rámenős, türelmes és ezt nagyon tisztelem benne.

De mégis össze vagyok zavarodva. Vajon mit érez? Szeret? Csak nem meri kimondani? Vagy nem is érez semmit? Tudna valaki tanácsot adni?

Nem akarom ezzel le támadni és faggatni az érzéseiről. Nem tudom hogy reagálna és félek. Ezért kérdeznélek meg először titeket!:)


Előre is köszönöm:)


2011. dec. 8. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sokszor nem a szavak a döntőek, hanem az, hogy az ember mennyire érezteti a másikkal, hogy fontos neki. Szóval azon ne legyél kiakadva szerintem, hogy nem mondja. A gond itt inkább az, hogy nem is érzed.

A távolság olyan szempontból rossz, hogy nem tudtok akkor együtt lenni, amikor szeretnétek, ráadásul kevesebb lehetőségetek is van meglepni egymást. Ha már olyan közel álltok egymáshoz érzelmileg is(vagy ha nem, akkor is), szerintem ezt így neki is elmondhatod és megbeszélhetitek simán, elvégre azért vagytok együtt, nem? :) Ez is hozzátartozik egy kapcsolathoz.. Viszont ez mindenképpen személyesen történjen! :)

2011. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad lehet!

Megfogadom a tanácsod. :)

És köszönöm szépen a választ. :)

Jó hogy vannak segítő kész emberek.

Mert kicsit aggódtam, mivel olvastam hasonló kérdéseket amik olyan válaszokat kaptak mint pl: "Old meg!" "Honnan tudjam?" "Biztos nem szeret!"

Szóval jó tudni, hogy még vannak rendes emberek.:)


Csak hát igen. Az érzések nem csalnak. Bár a leges leg nagyobb probléma az hogy a bennem lévő láng is kezd elaludni. De hát ha a tüzet nem táplálják akkor elalszik.:(

Pedig 2-3 hétig olyan hihetetlen sűrű rózsaszín ködben úszkáltam.:) Nem tudtam enni, se aludni és szokás szerint csak Ő járt a fejemben. Csak mára már "ki józanodtam ebből". De remélem ezt még meglehet menteni.:)

2011. dec. 8. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is remélem, szorítok.

Amúgy én is voltam ilyen helyzetben és nem mondom, hogy lehetetlen a távkapcsolat, csak ahhoz két megfelelő ember szükséges, hogy tényleg jól menjen.

2011. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!