Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinél facebookon (mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinél facebookon (mondjuk egy nőnek) az adatlapján az érdeklődésnél, nem csak az van kinn, hogy férfiak, hanem az, hogy férfiak és nők, az azt jelenti, hogy nővel is kialakítana kapcsolatot, tehát biszexuális?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálam kint van mindkettő, mégsem vagyok biszexuális. :)
2011. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt kiírtam, és igen, biszex vagyok. Az egyik legjobb barátnőm is kiírta mindkettőt, ő viszont csak barátkozni akar. Szóval egyén-függő. Szerintem.
2012. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!