Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unalmas a párkapcsolatom már....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas a párkapcsolatom már. Semmi új mindig ugyanaz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt még csak, de már unalmas lett. minden nap ugyanaz, veszekedés is van aztán sírás a részéről én meg feszengek, hogy biztos én vagyok a hibás stb stb... a programok is ugyanazok, este séta vagy tv-zés és ennyi... tanul kicsit készítek neki kaját persze ennyi.. ő csak lustálkodik, alig tesz valamit ha megkérem valamire akkor meg dühösen felkel és megteszi, de ha mondom, hogy ezért miért vagy dühös akkor kiakad, hogy ő nem az... aztán ha mondom tovább elkezd sírni és kész a vita... szóval ez megy 2-3 hónapja már és unom nagyon. nem érzek semmi izgalmasat... persze szeretem, ha nem lenne velem hiányzona csak rá gondolnék, de ilyenkor alig gondolok már rá, tudom ha haza jön suliból akkor mi lesz, hiszti, fáradt... programokat próbálok kitalálni, de mindent hamar megun.. nagyon hamar.. alig tudok már valamit, volt csocsó, billiárd néha mert az drága kicsit, vagy elmentünk a városba az esti karácsonyi kivilágítást megnézni, de nem éreztem azt a meghitt romantikát mint régen... valahogy nem érzem.. mit lehetne tenni, hogy ez megszűnjön? nem akarom elhagyni csak változtatni akarnék, de tippem sincs már, hogy hogyan.


22/F


2011. dec. 9. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az nem elég, hogy te változtatni akarsz. Ez a dolog kihűlt, és ahogy írod, hiába próbálod nem tudod felmelegíteni. Olyan mintha már csak megszokásból lennétek együtt. Próbáld ki, hogy egy hétig nem taliztok, és ha hiányzol neki meg ő is neked, és az újra találkozás öröm lesz akkor talán helyre jön a dolog, de nem sok esélyt látok rá.
2011. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen kerdesekre kivancsi lennek neha a masik fel velemenyere is.
2011. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!