Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyen miután csókolózt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyen miután csókolóztam egy fiúval egy buliban?

Figyelt kérdés
Ezt a fiút már ismerem nagyjából 2 éve. Én 18 vagyok ő 19. Egyetemisták.Persze ittunk is én is és ő is. És miután mondtam neki, hogy szia más hogy köszöntünk el mint a normális emberek. Olyan a kapcsolatunk, hogy néha köszönünk egymásnak néha nem, de facebookon meg ilyeneken nem beszélünk. Azon az estén más lánnyal is csókolózott. Sajnos azóta nagyon bejön és többször is látom naponta. Sajnos ő olyan pasi, hogy túl jól néz ki és hát félek. Megpróbálni nem merem, csak össze vagyok zavarodva. Mert most már ideje lenne elfelejteni, mert ő csak a dugni akarok típusú pasi.... Már mint én úgy ismerem. =( Segítsetek!
2011. dec. 9. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te komolyan gondolnad vele, akkor hagyd a francba,ha o ilyen....de szorakozni megteszi....
2011. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

,,Mert most már ideje lenne elfelejteni, mert ő csak a dugni akarok típusú pasi..."

Te látod amit írsz?

Gyakorlatilag megválaszoltad a saját kérdésedet. Léha, csak a szex-re hajtó csávóról van szó, és te még koslatsz utána?

2011. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem emlékszik a csókolózásotokra :/


Hagyd...

2011. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Emlékezik, mert mikor barátnőm elment vásárolni találkozott vele és nagyon mosolygott. Bocsi félre írtam: Félek, hogy csak dugni akarok típus.
2011. dec. 9. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Onnan gondolod, hogy mosolygott?? :D Lehet azért mosolygott a barátnődre, mert ő is tetszik neki...
2011. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia ne foglalkozz vele majd lesz mas aki tetszik. Ha tenyleg bejonnel neki akkor mindig koszonne es nem smarolt volna massal is. Ez nagyon megdontom passz kategoria. Keress valaki mast vagy fekudj le vele, o majd dob aztan hatha a keseruseg elfelejteti. (ez csak ironia)
2011. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Igazad van! :) Nem foglalkozom vele, lesz ami lesz! :)
2011. dec. 10. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!