Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a volt barátom, miután megtudta, hogy csókolóztam valakivel buliban, a következőben ő is megcsókol egy csajt, az bosszúból lehet?

Figyelt kérdés
Azért csinálhatta, hogy visszaadja? Nagyon felhúzta magát azon, mikor megtudta, hogy smároltam valakivel. Erre még aznap buliban ő is azt csinálta egy csajjal, de úgy tudom, semmi nincs köztük. Csak vissza akarta adni? Szerintetek?
2010. okt. 17. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Itt arról van szó, hgoy az a barát már csak VOLT barát. Mit érdekel téged, hogy kivel van együtt, ha már egyszer szakítottatok?


Amúgy meg te is szép ember lehetsz, ha össze-vissza smárolsz emberekkel... aztán meg jössz te is, hogy HIV-pozitív vagy...

2010. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Valami értelmes válasz? :S
2010. okt. 17. 13:20
 3/17 justice87 válasza:
Ha van valakid akkor nem kellene másokkal csókolóznod...Istenem,annyira hülyék vagytok,nem tudjátok megbecsülni ami van... Meg is érdemlitek hogy otthagyjanak titeket,és azt kivánom az összes hűtlen embernek hogy dobja ki az élet,és ne kelljen már senkinek,és senki ne akarjon még csak bottal sem hozzátok érni!! Megérdemlitek!
2010. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem ez a fontos most. Bánom így is eléggé. De az érdekelne, a volt barátom miért tehette, lehet-e bosszúból?
2010. okt. 17. 14:00
 5/17 anonim ***** válasza:

Az a normális válasz, hogy egy ribanc vagy. Mit kell ezen szépíteni?

"Ő is megtette..." Hát lol, ha már megcsaltad, nem élvezheti az életet?

2010. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg, csupán volt pasim. Ő szakított már hetekkel ezelőtt. Szabad ember vagyok, igaz, ő is az, de nem is erről van szó, hanem, hogy miért tette. A nőgyűlöletedet ne itt éld ki.
2010. okt. 17. 14:12
 7/17 anonim ***** válasza:

Szóval úgy csókolóztál egy másik pasival, hogy már nem is voltál kapcsolatban? Ha igen azzal nincs semmi gond.

Pont úgy, mint ahogy a srác tette. Nem értem mi értelme a kérdésnek.


Ja, és nem vagyok nőgyűlölő. :)

2010. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, már nem jártunk. Ő is ottvolt egy buliban, ahol kavartam egy sráccal, majd mikor kiderült, hogy smároltam vele, már aznap egy buliban a szemem előtt smárolt le egy másik csajt. És érdekelne, szerintetek bosszúból van-e, vagy csak úgy?
2010. okt. 17. 14:17
 9/17 anonim ***** válasza:
De miért érdekel, ha nem vagytok együtt? Lehet volt benne bosszú is, de annyira lényegtelen...
2010. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem valamiféle bosszúból tehette. Főleg, ha te szakítottál vele.

Ha felhúzta magát, akkor az azt is jelentheti, hogy még mindig szeret és nagyon rosszul esett neki mással látni téged. Ezután meg, hogy feledtesse fájdalmát és egyben kiderítse téged mennyire zavar, ha ő tenné ezt egy másik lánnyal, ő is megcsinálta.


A szövegedből ítélve meg mintha még ragaszkodnál hozzá. Sztem béküljetek gyorsan ki és smároljatok egymással.

2010. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!