Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet elrontani a flörtölé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet elrontani a flörtölést, és miért lehet ilyen könnyen elcsavarni a fejüket?

Figyelt kérdés

Tudatosan elkezdtem flörtölni egy ismerős sráccal, már minden haladt, ahogy az meg van írva (szemezés, beszélgetés, érintés kézen/vállon stb.), szép fokozatosan...

Már utalgattunk is, meg haza is kísért, aztán egyik napról a másikra abbahagyta, és most egy másik lánnyal látom, hogy máris a "vállérintős" fázisban vannak, és elvonulnak beszélgetni...

Pedig nem is "ribanc" a csaj, vagy ilyesmi, és elég unalmas küllemű (én egy kicsit extrém vagyok).

Szeretném tudni, hogy mi okozhatta ezt a szerintem szánalmas helyzetet, és mégis mit tehetett az a kis szürke egér, hogy most érte van oda, és van-e esélyem, hogy visszaszerezzem?

+ az is érdekel, hogy láthatta-e rajtam, hogy nem "érzésből" hajtok rá, hanem tudatosan (csak testi kapcsolat érdekelne igazából, de elég sok közös van bennünk és sokat tudunk beszélgetni)


2011. dec. 9. 20:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam ribancnak, elég zárkózott vagyok, nem is volt még kapcsolatom előtte (jó is lenne, ha ribanc lennék, kevésbé lennék stresszes, ha lenne kapcsolatom...)
2011. dec. 9. 20:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik válasz sem hasznos4!!!


A pasi a ribanc, mivel egyik nap egyik lánnyal másik nap másik lánnyal.

Na ezek a mocsok hímringyók.


Kérdező! Hagyd ezt a pasit! Majd lesz jobb (talán).

2011. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
De ennyire van tartásod hogy csak testi kapcsolat kell? tényleg az ilyenekre aggatják a ribanc jelzőt, nem akarlak megbántani, de ennél többet is elérhetnél, ha érzések alapján közelednél egy sráchoz! A srác is hibás, mert ő meg pont csak a szexre utazik.
2011. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok,hogy nem ezért hagyta ott a srác.Lehet moderálni csak felesleges.Nehogy megmondja valaki a frankót mi?
2011. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem azért akarok csak testi kapcsolatot, mert "nincs tartásom". Egyszerűen nem érdekel több, mivel nem hiszek az érzésekben, tudom, hogy csak a hormonok zavarnak meg, és ezt elmulaszthatom, ha végre összejövök vele.

Ennyi.

2011. dec. 10. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Van olyan időszak, mikor nincs szüksége egy nőnek párkapcsolatra... csak a testi kielégülésre állandó partner mellett. A ribanckodás nem itt kezdődik...


Hagyd a srácot, és hagyd, hogy a férfiak hódítsanak meg.

2011. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

okosabb a pasi mint Te, mert a megérzéseire hallgat.


lehet a stílusoddaql van a baj,


már ez a "kis szürke egér" kifejezés is sokat utal Rád.. én is otthagynálak valakiért aki igazán szeret

2011. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Közben megtudtam többet róla, mégpedig azt, hogy képmutató kis senki, és csak annak nyal aki visszanyal neki (az a bizonyos hölgyemény pedig eléggé)...

Sajnos eléggé undorító embernek tartom most már, de ez nem változtat a tényen, hogy megfektetném, ami szívás...

2011. dec. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!