Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszajön?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk, azóta van egy új kapcsolatom, de az előzőt képtelen vagyok még így is kiverni a fejemből. Kb. hetente beszélünk a volt kedvesemmel. Hol ő keres, hol én. Mindkettőnknek fáj az egész.Anno azért lett vége, mert azt mondta nem szerelmes már belém. Utána egy hónappal ugyanezt megismételte. Mikor kiderült nekem barátom van, akkor hevesen ellenezte. Nem értem egyszerűen.

23N, 26F


2011. dec. 9. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha megint összejöttök ugyanúgy ott hagy. Most érdekesebb számára, mert van valakid és ez neki nem tetszik, gondolom neki sehol senki.
2011. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tulsagosan szofisztikalt a fiu, ami az erzelmei értelmezésének képességét illeti... nem tudj,a it érez, nem tudja az érzéseit szelektálni, stb. Az elsővel értek egyet nagyjabol.
2011. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abban bízz,hogy nem.Mert,ha igen,biztos belemész,aztán csak a nagyobb csalódás.Kell ez?
2011. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!