Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségbe vagyok esve. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve. Nem tudom, hogy mit tegyek és hogy egyáltalán van e esélyem a fiúnál?

Figyelt kérdés
Hogyan tudhatnám meg, hogy ő akar e valamit tőlem (azon kívül, hogy rákérdezek)? Milyen jelekből?
2011. dec. 10. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz beszélni vele?:S
2011. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sehogy, sok naiv leány márt azt is jelnek nevezi ha valamelyik fiú rámosolyog, pedig ez csak egy olyan dolog hogy nem biztos hogy "járni akar" veled, hanem egyszerűen szimpatikus vagy neki. Nem kell mindent túlreagálni!
2011. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert számít.
2011. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14 vagy?
2011. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak onnan, h rákérdezel.
2011. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Van a suliban egy srác, és nekem nagyon megtetszett. Végzős, nagydumás, egoista, beképzelt. Bejelöletem facebook-on beszélgettünk néha, viszont az iskolában csak köszön, alig mert megszólalni.(Egy időbe feltűnt, h kivételesen ugyan azon az útvonalon jár suliba mint én, de nem jön oda hozzám.) Megkértem, hogy segítsen az egyik tantárgyban (tudtam magamtól is de gondoltam ez jó alkalom arra, hogy beszélgessünk).Reggel a suliba szembetalálkoztunk félénken köszönt és ennyi. később megkerestem és úgy éreztem nagyon zavarban volt.Aznap nem jött össze. Másnapra megbeszéltük face-en , hogy elmagyarázza.Reggel eljött az osztályunk elé messziről benézett, de bejönni nem jött. Kimentem és ott állt az ajtó mögött. Akkor is úgy tűnt zavarban van. elmagyarázta és miután kb 30szor megkérdezte, h érte-e ott hagyott.:) Azóta szétmentem a barátommal és pénteken már mosolygott rám mikor összefutottunk a folyosón megkérdezte megy e az a bizonyos tananyag mondtam, h dehogy. Aztán lementem a lépcsőn és láttam a fordulóból, h ott áll és néz. Ezen a napon volt egy ünnepség a suliban, ott keringett felénk, de nem jött oda. Este ráírtam neten beszélgettünk kicst,de eltűnt. tegnap is beszéltünk és kérdeztem megy e valamerre mondat, h nem és kérdezte én megyek-e. mondtam, hogy nincs hangulatom. erre írta, h ez érthető, hisz most szakítottnunk.megkérdezte, h miért? és hogy kiheverte e már. én is megkérdeztem vele mi újság. uténa még meséltünk pár sztoryt, de menni kellett. ma ráírtam megint, de nem nagyon ért rá,így elköszöntem



NEm igazán tudom hova tenni a dolgokat. nem tudom, hogy közeledjek. Szerintetek ő is akar valamit, vagy csak én magyarázok bele dolgokat?

2011. dec. 10. 11:33
 7/16 A kérdező kommentje:
17 vagyok ő meg 18
2011. dec. 10. 11:35
 8/16 anonim ***** válasza:
"figyelj, nincs kedved meginni egy kávét? "
2011. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
kölcsön kértem tőle egy könyvet:P gondoltam ez jó ürügy arra, hogy beszélgessünk:):$
2011. dec. 10. 11:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Félénk, visszahúzódó a srác? Mert, ha nem, akkor valószínűleg nem jössz be neki. Különben már kezdeményezett volna.
2011. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!