Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem arra hogy legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem arra hogy legalább barátja maradjak?

Figyelt kérdés
Találkoztam nem rég egy régi ismerösömmel(volt osztálytársam(lány),soha nem voltunk nagyon joban,nem igazán beszélgettünk,csak egy pár szót)régen egy-két éve taálkoztunk utoljára és most nagyon jol elbeszélgettünk.És én is észrevettem azokat a szokásos „jeleket” (és persze nem 1-2perc után hanem két találkozo után)megkérdeztem hogy lehet-e esetleg több kettönk között persze miután beszéltem neki az érzéseimről,udvariasan közölte h nem de attol szeretne velem találkozni és én is vele megértettem a válaszát.de most én keressem vv várjak míg ö keres?
2011. dec. 8. 22:38
 1/5 A kérdező kommentje:
tudom nem igy kellett volna elmondanom neki ill rákérdeznem
2011. dec. 8. 22:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Te keresd, ha Ő mondta, hogy még szeretne veled találkozni, akkor még lehetsz, igen.
2011. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
készülj fel, ha tényleg tetszik, akkor ez fájni fog
2011. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még maga a tetszés talán nem is, ha szereted, mármint szerelemből, akkor viszont aztán tényleg fog fájni :S

Egyet értek az elöttem szólóval, jobb, ha felkészülsz rá!

2011. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi megprobálok :) és h öszinte legyek talán még szeretem is.

és tudom omondta h találkozni szeretne velem de hogy hivjam fel h ne érezze azt h nyomulni akarok, tudom megbeszéltük de nekem akk furcs

2011. dec. 8. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!