Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cska barátságot akar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cska barátságot akar vagy többet is? Mégegyszer mondom van bnője.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel táncolnuk minden pénteken mneg szombaton mert a 8. -os táncot gyakoroljuk, és tök jól elvagyunk mindig nevetünk nagyon jól érzem vele magam. De van barátnője, akivel nemrég jöttek össze. Van olyan amikor belenáz a szemembe tánc közbe meg én is az övébemélyen, már mondta is hogy csillogó a szemem. És szóba került már a támák közül: járás, szex meg ilyenek.
2011. dec. 10. 20:47
1 2
 1/11 Inkog Nito ***** válasza:
100%
Ha van barátnője akkor hagyd a fenébe.És ne haragudj,de 13-14 évesen még ne a szex járjon a fejedbe.
2011. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha van barátnője akkor ne kavarjál,pláne ne ennyi idősen ráérsz még egy pár évet..ezzel.
2011. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A barátnője tuti jobb nyelvtanból mint Te (mondjuk a kutyám is), add fel inkább...
2011. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy az volt a téma, hogy mi ketten összefeküdjünk.Hnaem hogy csak igy átvitt értelemben szóba került...:|| Bocsánat ha félreérthetően írtam:$
2011. dec. 10. 20:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Téll...Átkellett volna néznem a kérdést mielőtt kiteszem ...egyébként a bnője nagyon rossz tanuló, szerintem bukik is , nem tudom:$:(
2011. dec. 10. 21:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként tök fura, mert épphogy azt nemértem, hogy mit akar tőlem? mert van barátnője.És olyan dolgokat csinál, ami félreéthető, és tök zavarba érzem magam tőle mert nem akarok a bnőjének rosszat...Egyébként a történet hosszabb, csak lusta voltam leírni az egészet, mert már ígyis kétszer kellett leirnom:(
2011. dec. 10. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia, én is ebben a helyzetben vagyok csak jó pár évvel idősebb nálad. Szerintem azért írd le a helyzetet, hogy értsük és az szerint adjuk tanácsot illetve véleményt.


Hogy viselkedik veled? Miket mond?

2011. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát régebben mikor a tánc kezdődött akkor még mindihg mikor összeakadt a szemünk rám mosolygott.:D Már nem csak köszön:/ Kicsit depisnek tűnik, bár én is az vagyok egy kicsit az idő miatt :||

Tök fura hogy vele úgy tudok hülyülni meg olyan is szóba került viccből, hogy mi lenne ha náluk élnék( ez úgy jött hogy megkérdte hogy átmegyek e mert egyedül van , másnap megkérdtem és azt mondta hogy csak viccelt pedig akk tél komolyan mondta) És arra utalt hogy mellette kéne aludnom..Tök jókat nevetünk táncon, és már zavarba érzem magam miatta mert van barátnője és olyan félreérthető dolgokat művelünk, ami engem zavarba hoz...Példa most multkor mondtam hogy huzza fel a gatyáját mert lent volt és olyat szól huzza fel én...Meg kértem egyszer pénzt tole mert mindig van (kunyizok:P) de sose ad :P és mondtam nyalókára kell..mondtam hogy epresre és olyat szol neki is van és tud adni de az nem epres...szal ez már szerintem nem igazán ide való...kicsit perverz:P Bocsánat ha érthetetlen de teljesen káosz van a fejemben így is...egyébként meg az első kommentelőknek mondom, hogy minden 14 évesnek ezen jár a feje mert ugyanis most növünk fel-.-' Köszönöm az utolsó kommentelőnek nagyon :))

2011. dec. 12. 17:57
 9/11 anonim ***** válasza:

kérdezd meg hogy hisz-e a fiú lány barátságban...mert lehet hogy csak azt akar

de a serdülő kori fiúk általában szeretnek "májerkodni" hogy neki van barátnője de mással is jól szórakozik...helyes hogy nem akarsz a barátnőjének rosszat,szerintem hagyd rá és az időre...ha szakítottak vagy már nem tartják annyira a kapcsolatot akkor próbálkozz nála,de ha akkor próbál rád mászni amikor még kapcsolatban van akkor utasítsd el a srácot mert lehet veled is ezt tenné [14/F]

2011. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű te már beleszerettél semmi kétség a a fiú is akar valamit mert különben nem célozgatna ilyeneket csak az a kérdés h mit akar de bisztos teccel neki :)))
2011. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!