Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megnézted valaha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnézted valaha a párod sms-eit, e-mailjeit, facebookját? Esetleg szoktad is rendszeresen?

Figyelt kérdés

Az anonimitás miatt itt most őszintén elmondhatod...

Nem megerősítést várok, hogy bunkó vagyok-e vagy sem, nincs párom, tehát én nem nézegetem, utoljára 15 évesen csináltam ilyet, csak érdekel, hogy ez mennyire rendszeres, mert több barátnőm is mondta már, hogy rendszeresen nézegeti a párja telefonját, számítógépét.

23/L


2011. dec. 10. 22:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%

Nem szoktam rendszeresen vagy titokban nézegetni, ilyen sosem fordult elő. Viszont ha kap 1 smst, emailt, akkor van, hogy én nézem meg neki és szólok, hogy mit kapott. Volt már rá példa, hogy kifejezetten Ő kért meg rá, hogy figyeljem, mert fontos üzenetet várt és Ő maga nem volt internetközelben.

Nekünk nincsenek titkaink egymás előtt, így egyáltalán nem zavarja egyikünket sem, ha a másik megnézi a leveleinket ha előbb meglátja, hogy kaptunk.

Kivétel a karácsony és szülinapok előtti időszak, kb egy hónappal az alkalom előttől kezdve tilos megnézni a másik üzeneteit. :)

20/L-22/F

2011. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
mi amíg jártunk néztük egymásét, szóltunk ha van valami, nem kémkedtünk, nem voltunk féltékenyek, tök természetes volt 20L
2011. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha megkér rá. A "levéltitok" kapcsolaton belül is létezik.
2011. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem aztán nézegetheti akárki... Volt olyan barátnőm, aki ezt csinálta. Egyik haveromat (férfi) megkértem, hogy írjon nekem üzeneteket, mintha akarna valamit. A nevét átírtam egy női névre. A lány ki volt akadva, hogy miket csinálok (írtam válaszokat is), meg szakít velem meg ilyenek. Nem érdekel az ilyen. A lány meg elszégyelte magát, mikor a haverom megmutatta az elküldött üzeneteket a telójáról. Én soha nem tettem ilyet. Nem is fogok. Azt csinál, amit akar, de ha rájövök örökre elvágta magát nálam, akármennyire is szeretem... (23F)
2011. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, hogy belenéztem a párom telefonjába, vagy a levelezését futottam át. Megbízom benne, de valahogy mégis ott ül az a bizonyos "kisördög" a fülemnél és egyre azt mondja, hogy vessek rá egy kósza pillantást... 19/L
2011. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
általában nem szoktam,inkább szólok,hogy kapott smst,vagy ő maga mondja vagy ha olvassa ott vagyok,egyszer-kétszer megnéztem,de főleg azért,mert neki kellett valami,vagy neki küldtek egy emailt amiben nekem szükséges dolog volt,vagy csak kíváncsi voltam,hogy mikor barátjával beszélt facebookon,szid-e engem vagy panaszkodik-e rólam,mert igyekszem mindenben megfelelni,és javítanék,vagy van valami kívánsága,amivel meg lephetem,de ezt csak nagyon ritkán csinálom,bízom benne meg szeretem
2011. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Volt rá példa.

És olyat találtam, ami miatt szakítottunk.

Azóta inkább nem teszek ilyet.

2011. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

A feleségem egyszer nézte meg a fb üzeneteimet. Utólag kiderült, hogy nekem lett volna okom nyomozni. De a lényeg: akkor döntöttem el, hogy el fogok válni, mert semmmi joga megnézie a levelezésemet és semmi értelme egy ilyen kapcsolatot folytatni.


35/F

2011. dec. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Én még sosem néztem meg.

A reglapbol (Facebook, ilyesmi) azt, amit mindenki láthat, tehat a publikus részt azt gyakran.:)

2011. dec. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Mondjuk olyat már csináltam, hogy tesóm nem jelentkezett ki, aztán beleolvastam valamelyik levelébe.
2011. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!