Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire lehetetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire lehetetlenek már ezek az elvárások a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés
Van még olyan lány egyáltalán, aki valóban odaadóan tud szeretni egy fiút, nem hitegeti, nem kamuzik, odafigyel rá, jószívű, aranyos, humoros, elfogadja úgy ahogy van, nem a gitárját, kocsiját, pénzét vagy csak a f@rkát szereti, hanem őt magát és nem bizonytalanodik el rögtön mikor meglát egy jobbképű srácot? (Ilyet keresek már régóta, de úgytűnik az élet eléggé megvárat...)
2011. dec. 11. 01:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Van, csak biztos nem néz ki neked elég jól.
2011. dec. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
#1 uhhhhhh most hogy így mondod, ez igaz :(
2011. dec. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%

01.18

Ezért a válaszért ment a zöld,teljesen egyetértek veled!:D

2011. dec. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

*1

Egyetértek. Én a leírásnak megfelelőnek tartom magam, a kérdezőnek viszont biztos nem lennék megfelelő, mert nem vagyok topmodell. Persze mázsa sem vagyok, de a plusz kiló a mai világban egyenlő egy "halálos ítélettel".

2011. dec. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%
Elsőnél a pont :D
2011. dec. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Mintha mi nem lennénk hasonlóan felületesek a nőkkel.


Az emberek lusták, irigyek, és mohók. Kevés földön járó van közöttünk.

2011. dec. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Tisztelem azokat az embereket,akik ilyen okos dolgokat tudnak írni,ilyenkor,az én agyam ilyenkor csak van ,nem használom semmire:D
2011. dec. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled!
2011. dec. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

van! lenne egy srác, akiért ezt megtenném. és csak magáért.

de ahhoz egyébként találni kell srácot, akiért tényleg érdemes, akarod, és szereted..

2011. dec. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Beatlessssssssssssssssssss
2011. dec. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!