Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a nő kötelessége-mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oxana666 kérdése:

Mi a nő kötelessége-mik a felé támasztott elvárások egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Férfi: dolgozik, pénzt hoz haza. Nő: mos, főz, takarít, gyereket nevel. Nem a leg21.századibb, de nem baj, elfogadom. Ha a párom fáradt, nem rágom a fülét semmivel. Társaságban tudom, meddig mehetek el, nem kacérkodok senkivel, sosem iszom annyit, h elvesszen a női tartás. A barátaival kedves vagyok, mert tudom, h neki ez fontos. Ha mulatni akar, menjen bátran, nem tartom vissza. Nem követelőzök semmiben. Megpróbálok mindig úgy megjelenni midenhol, h érezze az emberek tekintetén: huh b.ssza meg, ez belenyúlt a tutiba. Minden erőmmel azon vagyok, hogy egyszerre legyek barát, anya, játszótárs, qrva, lelkitárs, szerető vagy az,amire neki éppen szüksége van. Mégsem elég neki az, ami vagyok. Mégis talál mindig valamit, amit rosszul csinálok. Tisztában vagyok az értékeimmel. Tudom, hogy nem kerülne külösebb erőfeszítésbe,h találjak mást, de valamiért úgy érzem, h ő a másik felem, ezért azt szeretném megtudni, hogy mi az, amit hiányolhat belőlem? Mi az, amit rosszul csinálok?
2011. máj. 27. 03:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán kicsit nagy benned a klasszikus értékek iránti vonzódás és a megfelelni vágyás.Nekem ez steril.A volt barátnőm ölben vittem ki egyszer a taxiig miután vagy egy órát hányt a WC-n,a szememben nem lett kevesebb.Talán sterilnek tűnik ez nekem.
2011. máj. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit mondasz. :)
2011. máj. 27. 03:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit kifejthetnéd bővebben a saját helyzetedre aktualizálva a dolgot,mi is a baj.Én a volt barátnőmet megtanitottam durván veszekedni is,mert steril volt ilyen téren,pedig az néha kell...A volt palijával 6 év után nem mertek egymás előtt fingani :D Ez ostoba példa persze,de gondolom ékesen mutatja mire gondolok.Amúgy nekem nem elvárásom az egy nő legyen mindig nő-dolog.Nekem a (mostani) barátnőm a szeretőm,a barátom egyben.Csodálatos vele az élet.Minden egyes kis hiba,gyengeség amit felfedezek benne,látok rajta,csak emberibbé és szerethetőbbé teszi a számomra.Ha egy nő mindig,minden helyzetben nő akar lenni,akkor a máz mögött nem látszik az ember.
2011. máj. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell tökéletesnek lenni, az nem elvárás, talán azért, mert, mint a példád is mutatja: tökéletesség nem létezik. Csak legyél az, akit szeret és aki szereti őt.
2011. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatban az első időszakban kialakulnak az erőviszonyok, szerepek, amiken később nehéz, vagy egyáltalán nem lehet változtatni. Te belementél abba, hogy a férfi cselédje vagy, lesed a kívánságait, neki bejött ez a felállás és bele is helyezkedett a méltóságos úr szerepbe és ennek megfelelően is bánik veled.


Szerintem boldogan csak demokratikus kapcsolatban lehet élni. Attól, hogy egy párkapcsolat egyenrangú felek szövetsége, még nem kell elrugaszkodni a hagyományos nemi "feladatköröktől". Pl. nálunk is jellemzően én főzök, többnyire én mosok, takarítok, DE! ha a párom ráér, mindegyikbe besegít PLUSZ én is segítek a betonozásban, fűrészelésben, glettelésben, stb. A párkapcsolatban nem nyomhatja el egyik fél sem a másikat, ha már van alá-fölé rendeltségi viszony, akkor nagy baj van. A szeretetnek, gyengédségnek, tiszteletnek, megbecsülésnek, támogatásnak KÖLCSÖNÖSNEK és szimmetrikusnak kell lennie. Egyetlen egy dolgot csináltál rosszul, hogy hagytad, hogy ez ne így legyen. Nem hiányol ő belőled semmit, csak egyszerűen nem tisztel és kihasználja azt, hogy megkapta tőled a főnök úr szerepét.

2011. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ájjááj,lehet h kicsit rosszul festettem le a dolgot. Mind igaz ugyan, de mindemelett otthon, helyre van téve az agya.És nem jellemző, h ne lennék emberi. Mert bár sokszor törekszem a tökéletesség látszatának elérésére, az csak egy bizonyos rétegnek, egy bizonyos helynek, szituációnak szól. Nyilván az előtt az ember előtt, akivel az életemet szeretném leélni, nem csak máz bevonatot adhatom elő. Ízig-vérig nő vagyok, ha kell kinyitom a szám.Akit szeretek, azért meghalok vagy ölök. Az egyik válaszban volt vmi olyasmi, h a csaj 1órán keresztül okádott és a srác vitte haza, és ettől ő most nem steril, hanem emberi... :D Nem tudom, én elsüllyednék szégyenemben, ha egy szórakozó helyen okádnék órákon át. Lehet, h csak azért mert 20 éves vagyok és mivel nem próbáltam, nem tudom, h mekkora jó móka már, ha sinterágira iszom magam. Ettől kevésbé lennék steril? Hát, inkább maradok az, akit besorolnak a latex-qrva kategóriába, de józanon, tartással.
2011. máj. 27. 13:07
 7/9 HeriHery ***** válasza:
Szerintem semmi baj veled!!! Valószínűleg az a baja, hogy mindene megvan minden a lábai előtt. Ha egy kicsit kotornia kellene érted talán megváltozna.
2011. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban úgy viselkedsz , ahogyan leírtad , de egy Álomnő vagy. Komolyan ! Mindent megadnék egy olyan nőért mint te.

Veled semmi baj. Elnézést , de a férjed egy bunkó , telhetetlen , f*sz. Aki nem értékel egy ilyen nőt ...

Ritka egy nő az ilyen , becsüljön meg ! Vele van a baj , nem veled.

2011. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 don Fefinho válasza:

Pont azért nem dobbantasz, mert szekál, és az visz valami rejtélyességet, izgalmat a dologba - mivel nem tudod miért szekál. Hagyd rá, sőt ami mégjobb, játékosan, kajánul szekáld vissza.


Ha nem szekálna, már réges-rég beleuntál volna a dologba, meg ő is.

2014. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!