Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat valamit még a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit még a volt barátom vagy csak barátkozik? Én már nem értem a pasikat.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, hogy közel 2 hónappal ezelőtt együtt voltam egy nálam 4 évvel idősebb fiúval, akit a kapcsolatunk előtt nagyon jó barátomnak mondhattam. Igaz, hogy nem volt valami hosszú (2hónapos) egyrészt mert sportol és nagyon komolyan veszi és komoly eredményeket is elért, másrészt mert ebben a városban csak albérletben lakik(a szakítás oka az volt, hogy ritkán látjuk egymást)...A városban keringő pletykák szerint meg is csalt és valami arra késztet, hogy elhiggyem a történteket. De nekem nagyon hiányzik és szeretem tudom, hogy nem szabadna mert ha megcsalt nem érdemelné meg, de az érzés ellen nem tudok mit tenni( és nem mellesleg rákérdeztem és kőkeményen tagadta, hogy megcsalt volna)..Mostanában újra elkezdett írogatni sms-t üzeneteket és újra bókolgat stb..Lehet, hogy csak mint barátot szeretne visszakapni, vagy akár kapcsolat, vagy sehogyse?? Szerintetek?
2011. dec. 11. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Pestiesen szólva, meg akar d.gni.
2011. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kobudera ***** válasza:
Szerintem reagáld vissza az SMS-eket, legyél egyenes. Aztán üljetek be egy kávézóba és szegezd Neki a kérdést. Mondd el, hogy összezavar, az egyenességnél járhatóbb út nincs. Elméleteket gyártani arra, hogy "talán szeret" nem szabad. Öntsetek tiszta vizet a pohárba aztán fektessetek le néhány szabályt, amit hiányoltatok eddig egymástól...
2011. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is megcsalt, mert komoly eredményt elért sportoló és a nők buknak az ilyenre. Biztosra veszem nem alaptalan pletyka lehetet. Ha akkor megcsalt akkor újra képes lesz rá. Azért tagadja amiért sokan mások.
2011. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még egyszer meg akar dugni. Meg is fog, mert nőként te se látsz tovább a fullextrás külsőnél.
2011. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy meg le akar fektetni de nemfog és mivel még szűz vagyok eddig se tette. Az igaz, hogy eléggé imponál a csajoknak (és nekem is) de megpróbálom megbeszélni vele a dolgot..Ha mást nem akkor legalább azt, hogy ne keltsen bennem hiú reményeket. De köszönöm a hozzá szólásokat!
2011. dec. 11. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
miféle sms-eket irogat?
2011. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!