Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy együtt élhesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy együtt élhessek a barátommal? Menjek hozzá feleségül? 16 éves vagyok és 2,5 éve eggyüt vagyunk, nagyon szeretjük egymást!

Figyelt kérdés
Mi szügséges a nagykorúsításhoz? Ha csak úgy hozzá költöznék anyámék vissza vitethetnének erőszakkal?
2008. márc. 26. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, visszavitethetnének.

sőt, az alapján, hogy te 16 vagy és 2,5 éve vagytok együtt még akár egy büntetőeljárást is a nyakába akaszthatnak. (ennyire persze nem egyszerű, de a a lehetőség megvan)


nagykorúsításhoz gyámhatósági engedély kell. Ők megkérdezik a szülőket, megnézik, hogy a pasid el tud-e tartani, ott milyenek a körülmények stb. és ha kielégíti az igényeiket, akkor megadják az engedélyt a házassághoz.


A szüleid engedélye nélkül gyakorlatilag nem tudod megcsinálni.

2008. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de nem tul korai ez meg??????? ha en 16 evesen elkoltoztem volna otthonrol a szuleim kinyuvasztottak volna az biztos. hidd el nem eri elsietni neked meg az iskola padban van a helyed!!!!
2008. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez túl korai. 16 évesen sokan azt hiszik, megtalálták életük szerelmét. Várjatok ezzel még, az együtt élés nagyon nagy feleősség, 16 évesen nem vagy erre kész.
2008. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy még korai? Miből fogtok élni? Vagy kőgazdag a pasid? Tanulj még, neked most az a feladatod, nem pedig háztartást vezetni! Ne akarj gyorsan felnőni, nem olyan jó az! Attól szerethetitek egymást, nem kell rögtön "fejjel menni a falnak"!
2008. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok és egy éve van barátom. Én is szeretnék "felesége lenni" mert ugyérzem ö a mindenem. Most ugy vagyok vele h nekem nem lesz más az életembe, bár még kitudja mit hoz a jövö. HA tényleg szereted akk még két év mulva is együttlesztek és gond nélkül hozzámehetsz. Bár sztem mgé 18 évesen is korai,de akk nem lesz papirozási gondjaitok
2008. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, erősszakkal is visszavinnének. Azt hiszem, csak akkor nagykorúsítanak, ha gyermeket szülsz. De ez azért drasztikus döntés lenne.
2008. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még túl korai a házasság, ha tényleg szeret akkor fog várni még egy kicsit.Lesz még sok időtök együtt lenni. Ha meg gyereket szülsz a nagykorusításért nem fogod tudni eltartani, s akkor két gyermekkor fog odaveszni, a tiéd meg az gyereké.


Jól gondold meg!!!

2009. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!