Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg így müködne? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így müködne? Vagy miért változhatott meg?

Figyelt kérdés

Egy barátom(lány)nagyon tetszett és ezt el is mondtam neki,ő jött ezzel a legyünk barátok dumával meg h találkozzunk de csak mint barátok.rááltam a dologra de közben változtattam magamon itt elsősorban az öltözködésemre célzok.nem azt mondom h előtte ugy öltözködtem mint egy tróger de valahogy én is észrevettem h igy mintha jobban néznék ki,meg eljárok edzeni bár az még nem-igen látszik.na szoval a minap odajott és megkérd.h nem-ejönnénk össze én meg terelrem és függőben hagytam a dolgot és nem tudom mit csináljak,amugy rendes lány ő. de tényleg csak ennyi kell h változzanak az emberek megítélései rólad?

21/f


2011. dec. 11. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Felszínes. D.gd meg és mehet a levesbe:)
2011. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha te magabiztosabb vagy, mert tudod magadról, hogy jól nézel ki, az igenis sokat számít. A lányok is csak annyira felszínesek, mint a fiúk. Ha hozzád egy szép, de picit duci lány odajönne, és mondjuk elutasítanád, pár kilóval arrébb már lehet nem így tennél.
2011. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy mióta is mered,de az is lehet,hogy jobban megismert és rájött,hogy hiba volt elutasítani..
2011. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5éve ismerős pár honapja barát
2011. dec. 11. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is elképzelhető az, hogy nem ez volt rá hatással, egyszerűen csak előtte nem ismert igazán, csak felszínesen és most jött rá, hogy valójában véve jófej vagy és bejössz neki. Kár lenne ezt lesarkítani csak apróbb életmód és öltözködésbeli változásokra, bár persze ez is lehet, ezt neked kell érezned.


Egy viszont biztos. Én nőként mondom azt, hogy ha engem egyszer kikosaraz valaki, akkor biztos nem fogok pár hónap múlva összejönni vele, akkor sem, ha ő szeretné. Ez pedig így igaz fordítva is... Ha én egyszer kikosarazok valakit, akkor nem fog két hónap múlva sem kelleni. Ha úgyérzem nem ismerem eléggé ahhoz, hogy több legyen köztünk, azt meg szoktam mondani, nem pedig lepattintom, a "legyünk csak barátok" dumával. :)

2011. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezért is furcsa mert amit leirtál h ha elsöre nem akk késöbb sem állt igy is van ezért meglepő
2011. dec. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!