Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátotok, férjetek szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátotok, férjetek szokott piszkálni az alakotok miatt, ha igen hogyan, egyáltalán elfogadott egy jó kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátom már megemlítette,hogy van rajtam 5 kg felesleg, de nem zavarja túlságosan,csak mikor beszélgettünk az alakról. Nekem a barátnőim véleménye az,hogy egy férfi ne mondjon ilyet egy nőnek, dicsérgesse mindig, de az meg hülyítés,nem? Én sem mondom azt a barátomnak,hogy olyan jó az alakod, ha vékony és lehetne izmosabb is, de nekem meg így is tetszik.
2011. dec. 11. 15:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem rosszul esne, ha a "feleslegemmel" jönne. A barátomnak tetszek úgy, ahogy vagyok, folyton dicsér, és nem azért, mert hülyít, hanem mert neki tényleg így tetszek. Hogy van fenekem, van mellem, még a kis pocimat is szereti. Amúgy nem vagyok nádszál vékony, de kövér sem:)
2011. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hány cm vagy?
2011. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A férjed talán Mr. Universe????


Ha nem, akkor hallgasson és sipirc hátra a vokálba!

2011. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem csak furcsa. Ha mindketten látjátok, hogy van rajtad felesleg, minek megbeszélni?

Ez olyan, mintha elé állnál, és azt mondanád: "Mindketten tudjuk, hogy balra görbül az orrod, rövidlátó vagy, a vállad nem elég széles és X-lábad van, de nem zavar és szeretlek."


Ha nem zavar, minek kell beszélni róla?

2011. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Érdekes,hogy itt azok lettek lepontozva,akik bevallották,hogy nem tökéletes az alakjuk és a párjukkal már beszélgettek erről. Akiket meg ajnároz a párjuk meg maximális pontszámot kaptak. Hát, igen, ebből is kitűnik, hogy a legtöbb nő elvárja egy férfitől, hogy agyon dicsérgesse és ha nem, akkor mehet mindenki ki merre lát. Nehogy racionálisak legyünk, fogadjuk el mindig a másikat úgy ahogy van, ha mindennap széttör egy nő egy tányért például, ha mindennap részegen jön haza a párom fogadjam el például, ha felszedtem 30kg-t, akkor is fogadjon el a párom, nehogy szóvá tegye,hogy híztam valamennyit is, fogadjon el a hisztimmel, meg a 100 kilómmal együtt. Most lehet túlzás volt, csak egy példát írtam.
2011. dec. 11. 19:22
 16/19 A kérdező kommentje:
remek, siettem ezért írtam megint helytelenül, remélem érthető a lényeg.
2011. dec. 11. 19:25
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor egy kicsit fordítsuk meg, ti se szólnátok ha sörhasat növesztene?
2011. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nem várom, hogy agyon dicsérgessen, de számomra a párkapcsolat nem arról szól, hogy együtt kivesézzük teljes racionáltsággal, hogy kinek mi a baja a másik KÜLSEJÉVEL. Hanem ha szerelmes vagyok belé, akkor szeretem a belsejét, és a külsejét, úgy ahogy van, még ha tisztában is vagyok a hibáival és a tökéletlenségével, nem fogom neki felhánytorgatni meg a szemére hányni, főleg ha nem is zavar. Értelmetlennek érzem.
2011. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Akkor egy kicsit fordítsuk meg, ti se szólnátok ha sörhasat növesztene?"


De itt arról van szó, hogy nem zavarja. Épp ez benne a fura. Akkor minek beszélni róla.

2011. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!