Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam, most akkor elmondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, most akkor elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Múlthéten bulizni voltam.(A barátom koleszos,szóval minden hétvégén otthon van.) A buli előtt már összehangolódtunk egy sráccal..aztán később elég részeg voltam én is..és ő is. Semmi komoly nem volt..csak smároltunk,meg egy kicsi tapi..

Én úgy gondolom,hogy amiről nemtud az nemfáj neki..de 1-2 haverom azt mondta,hogy mondjam el..viszont volt,aki szerint nem kell..


2011. dec. 11. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod lehet dobni fog.Ha öszinte akarsz maradni,elmondod és vállalod a következményeket.Az őszinteség mindig következménnyel jár,mérlegelj és dönts.
2011. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BlackSword ***** válasza:
100%
Szerintem mond el... Mert lehet más teszi meg...
2011. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. dec. 11. 15:45
 4/14 BlackSword ***** válasza:
Szívesen...
2011. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy éppen elég sokan láthatták ahhoz, hogy előbb vagy utóbb de kiderüljön, így meg aztán inkább tőled tudja meg mint mástól.

Az viszont már régen rossz ha haveroktól kell megkérdezned, hogy elmondjad-e... Ha a te lelki-ismereted elbírja azt a terhet, hogy nem tudhatod melyik reggel ébredsz úgy, hogy az a nap volt az utolsó közösen töltött napotok, akkor ne mondd el...

2011. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azon kéne elgondolkodnod, hogy neked hogy esne ha ezt csinálnák veled. És elvárnád-e, hogy elmondjam. Amúgy én azt mondom inkább mond el.
2011. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem is szereted mert kulonben nem tetted volna meg. Akkor meg mit érdekel h elhagy-e
2011. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nemgondolkoztam..:SS

De igen..szeretem.!! És eléggé érdekel,hogy elhagy-e vagy sem..

És megint csak köszönöm.(:

2011. dec. 11. 15:50
 9/14 anonim ***** válasza:

"Én úgy gondolom,hogy amiről nemtud az nemfáj neki.." - hát te is k*rva sokat törődsz a barátod érzelmeivel, mit ne mondjak.Megérdemelnéd, hogy megtudja, és elhagyjon.

Még ha emésztene a bűntudat, és csak egy röpke csók lett volna, sem érdemelnéd őt meg, de így...Undorító a viselkedésed.

2011. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elég szégyen, hogy nem tudsz hűséges maradni a barátod mellett miközben Ő kibírja hogy ne csaljon meg te meg nem bírod ki és máris leállsz smárolni egy jött ment alakkal. Szerintem gondolkozz el egy kicsit magadon.
2011. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!